Равіль

Перекладається з староєврейського як – "бог – його друг".

"Осінній" Равіль економний, дисциплінований. Надійний в справах. Вміє правильно планувати час, педант за вдачею. Любить побути на самоті. "Зимовий" – цілеспрямований, вдало робить кар'єру. Небагатослівний, воліє слухати інших. Схожий на матір і зовні, і за характером. Життя сприймає надто серйозно, не вміє розпорошуватися, поспішає зробити якомога більше. Не любить безділля. Якщо він вибирається в суспільство, то йому необхідні цікаві люди, приємне оточення, змістовна бесіда. У свою чергу йому є чим поділитися. "Літній" Равіль схильний будувати далекосяжні плани, він не може жити одним днем, його хвилює майбутнє. Серйозно ставиться до вибору професії, уперто будує кар'єру. Уміє добитися бажаного. Равіль самостійно вирішує всі проблеми, добре орієнтується в складних ситуаціях. Володіє розвиненою інтуїцією, часто користується цим. Хороший аналітик, рідко помиляється. Важко переносить невдачі, проте не опускає рук.

Равіль болісно переносить недооцінку своїх здібностей. Він може стати успішним бізнесменом, знається на політиці, фінансах. Спрямовуючись уперед, успішно здійснює свої плани, продумуючи все заздалегідь. Якщо Равіль керівник, то уміє створити сприятливий мікроклімат в колективі, користується авторитетом у колег і підлеглих. Завжди підтримує нові починання, молодих талановитих працівників.

Равіль – умілий водій, але ремонтувати машину не любить. Одружується пізно, спочатку намагається побудувати фундамент для майбутньої сім'ї. Народжуються різностатеві діти. Багато часу приділяє вихованню дітей, намагається дати їм гарну освіту, реалізувати в них все те, що не вдалося самому. Покладає на них великі надії, і, як правило, не даремно. Діти обожнюють його, для них він авторитет.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...