Ратмір

Перекладається з давньослов'янського як – "ратник".

Характер м'який, легкоуразливими. Ратмір товариський, дуже терплячий. "Листопадовий" Ратмір спокійний, урівноважений, захоплюється мистецтвом, але за ним слід пильно спостерігати: при виборі професії у нього виникнуть проблеми і потрібно допомога батьків. Ратмір захоплюється філателією, в його колекції багато рідкісних марок. Багато якості його характеру з віком міняються в кращу сторону. Він намагається здобути вищу освіту, прагне отримати фундаментальні знання. При нагоді вміє швидко перекваліфікуватися.

Не кар'єрист, не вміє пристосовуватися до начальству, занадто гордий для цього. Прагне на допомогу кожному, не вміє відмовляти. Готовий допомогти порадою, співчутливий, здатний до співпереживання. Ратмір – інтелектуал, багато читає, всім цікавиться, здатний вбирати найрізноманітнішу інформацію, володіє прекрасною пам'яттю. Однак мало кому вірить на слово, все перевіряє.

У шлюбі Ратмір, народжений в травні, покладливий; довго не одружується, обережний у виборі дружини. Його дружина не повинна бути занадто самостійної, йому необхідно відчувати її беззахисність; їй слід ділитися з ним усіма своїми проблемами, він завжди допоможе, йому подобається бути необхідним своїй подрузі. Крім того, в будинку повинен бути ідеальний порядок, дружина повинна уважно ставитися до рідних Ратмира, брати участь у всіх його справах. Важливо й її ставлення до сексу: вона завжди повинна бути готова відповісти на його почуття. Ратмір в сексі прагне до рівноправності, не схильний придушувати дружину, тому чекає від неї щирої любові. Більше за інших йому підійде жінка, народжена в серпні, менш інших – "груднева".

Поділитися в...

Вас може зацікавити...