Ранній токсикоз перемогти неможливо

Ранній токсикоз перемогти неможливоЧи існують ефективні ліки проти ранкового нездужання – традиційного розладу вагітних? Учені вирішили піддати суворій перевірці всі наявні засоби.

Хтось п’є зелений чай, хтось приймає вітаміни, а хтось антациди. Інші жінки вважають, що такий прояв раннього токсикозу, як ранкова нудота можна здолати за допомогою цукру або спеціальних пігулок. На жаль, як не сумно це звучить, але майбутні мами викидають на вітер час і гроші.

Вчені з Університету Дубліна ретельно проаналізували всі методи, що є в практиці, і засоби боротьби проти ранкової нудоти і дійшли висновку, що від раннього токсикозу, який може перетворити перший триместр вагітності в страждання, вилікуватися не можна.

Були проаналізовані дані досліджень, в ході яких різні групи лікарів спостерігали за 4 000 жінок в період до 20 тижнів вагітності. Всім їм давали найрізноманітніші засоби від ранкової нудоти, але жодне з них не забезпечувало стійкого і вираженого ефекту.

Більш того, деякі з "народних рецептів", взагалі, посилювали стан вагітних. Наприклад, від імбиру у них частішало серцебиття. Єдиним засобом, який продемонстрував хоч якийсь помітний ефект, виявилася акустимулія – форма акупунктури, яка впливає на тіло за допомогою слабких електричних уколів. У деяких жінок ця методика понизила прояви нездужання через три тижні.

Джерело: medikforum

Поділитися в...

Вас може зацікавити...