Ранковий секс – в чому користь?

seks-zrankuРанок – це найкращий час для… сексу!

Вночі краще спати!

Більшість з нас займаються сексом частіше в нічний час доби. Любовними втіхами ми займаємося тоді, коли робочий день позаду, а організм так і напрошується на повноцінний сон! Варто відзначити, що організм ніколи не бреше. Якщо очі злипаються, а тіло вимагає відпочинку, то для здоров’я вам краще підкоритися цій потребі і заснути.

Все це, звичайно ж, в теорії… На практиці, ми часто навіть не звертаємо уваги на втому, і після 22 години, коли енергетичний ресурс організму вичерпаний, займаємося сексом. У результаті ми ще більше розморюємо наш організм, вранці відчуваємо себе «розбитими», а прийдешній робочий день стає справжньою каторгою.Який же вихід може бути з цієї ситуації, щоб і здоров’ю не нашкодити, і в той же час отримати справжнє і беззаперечне задоволення від інтимного життя? Відповідь проста – ранковий секс!

У чому вигода ранкового сексу?

На відміну від нічного, у ранкового сексу – існує безліч переваг. По-перше, це куди більш приємне пробудження, ніж традиційна чашка кави або чаю. По-друге, секс, це, без перебільшень, фізична зарядка, яка в ранковий час буде досить до речі. А день прийдешній після такого пробудження ви зустрінете у відмінному настрої. І нарешті, в ранковий час (7-9 година ранку) рівень тестостерону в організмі чоловіка максимальний, тому секс в цю частину доби буде набагато якісніше.

Що про це думають вчені?

Вчені-сексологи з Королівського університету Белфаста науково підтвердили всю корисність ранкових інтимних відносин. Секс зміцнює м’язи рук, ніг, навіть тазу, грудної клітини і сідниць. Крім того,завдяки сексу покращується кровообіг, а також під час сексу відбувається тренування дихальної системи. Саме тому вчені прирівняли користь від ранкового сексу до ранкової зарядки.Також, від такої ранкової «гімнастики» обидва партнери отримують неймовірне задоволення, і як результат відбувається викид ендорфінів і гормонів щастя.

Відзначено також, що ранковий секс- це непогана профілактика при серцево-судинних захворюваннях, головного болю, діабету, мігрені, а також ранковий секс дозволяє набагато легше перенести ПМС жінкам.

Можливі мінуси ранкового сексу

Не тільки переваги є у ранкового сексу, можна відмітити і недоліки. Найбільшою незручністю в ранковому сексі є відсутність часу. Адже потрібно збиратись на роботу, і якщо під час сексу ви гарячково будете поглядати на годинник, то задоволень від таких «вправ» отримаєте мало.

Ще одним недоліком є непривабливість ранкового виду. Заспане обличчя, а також неприємний запах з рота навряд чи підуть на руку гарному сексу. У цьому зв’язку, любителям ранкових ласк можна дати наступні рекомендації:

• обов’язково проведіть елементарні гігієнічні процедури: вмивайтеся і почистіть зуби. Це займе лише пару хвилин;

• завжди тримайте контрацептиви поруч з ліжком, щоб з ранку не довелося витрачати час на пошуки презерватива.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...