Ранкове нездужання під час вагітності

Ранкове нездужання під час вагітностіЯк відомо, найбільш рання ознака вагітності – це нудота. З блювотою або без неї, сам процес іменується ранковим нездужанням.

В більшості випадків, у жінок розвивається так званий hyperemesis gravidarum (або в науковій літературі “блювота вагітних неприборкна”), тобто жінку мучить постійна блювота і в результаті вона нездатна їсти певні продукти або пити рідини. У народі ми називаємо це гострий токсикоз. У найскладніших випадках жінка з подібною проблемою, повинна знаходитися під постійним наглядом лікаря в лікарні, де їй будуть робитиь внутрішньовенне годування і даватимуть відповідні ліки від нудоти.

Звичайно нудота сильно мучить жінок на самому початку вагітності; найчастіше пік нездужання доводиться на ранковий час, а потім стан поступово поліпшується. Але зустрічаються і такі випадки, коли нудота і блювота доставляє жінці неприємності у будь-який час дня або ночі, а іноді триває весь день. Але це, швидше, виключення, оскільки ранкове нездужання звичайно починається близько 6 годин ранку і триває до 12 або 13 годин, а потім зменшується або зникає зовсім.

Такий неприємний стан можна ослабити декількома способами:

Частіше розмовляйте зі своїм лікарем, і не соромтеся розповісти або запитати саме те, що ви хотіли, тому що ваш лікар напевно вже стикався з подібною проблемою. Він обов’язково вислухає вас і призначить вам індивідуальний режим харчування, щоб полегшити і поліпшити ваш стан.

Крім того, добре піклуйтеся про свої зуби, якщо вранці вас мучить ранкове нездужання. Коли нудота супроводжується блювотою, в порожнині рота залишається кислота, яка ослабляє зубну емаль. Тому після кожного нападу блювоти, ретельно чистіть зуби.

Джерело: womanart.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...