Раймонд

Перекладається з французької як – "захист богів".

У шлюбі народжуються різностатеві діти. Дітей Раймонд любить, і не тільки своїх, і діти йому відповідають взаємністю. Завжди пам'ятає про батьків, допомагає їм і цікавиться їх здоров'ям. Обожнює тварин, особливо собак.

"Зимовий" Раймонд дуже впертий, незлопам'ятний, важко сходиться з людьми, але ще важче з ними розлучається. "Літній" – дуже добрий, і буває, що це заважає йому досягти бажаного в житті. Може бути схильний до алкоголізму. Завжди бореться за справедливість, забуваючи про свою вигоду. "Осінній" – досягає великих успіхів в роботі, не просить про допомогу, але сам готовий допомогти кожному. Не вміє принижуватися. Відданий сім'ї, в будинку спокійний і поступливий, завжди готовий допомогти дружині, дітям. Любить їздити у відрядження. Захоплюється історією, читає запоєм історичну літературу. Дуже музичний, любить живопис і розбирається в ній.

"Грудневий" – не надто удачливий в особистому житті, упертий і неуживчива. Може стрімко прийти до вирішення обзавестися сім'єю, зустрівши відповідну йому жінку. Велику увагу приділяє сексу, хоча і стриманий у прояві почуттів. Втримати його може тільки партнерка, яка викликає у нього захоплення. За вдачею він власник, дуже ревнивий, хоча і намагається не піддаватися цим почуттям. Любить гострі відчуття, особливо в сексі, тому вельми винахідливий. Того ж вимагає і від партнерки. Крім того, партнерка повинна бути приваблива і інтелігентна.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...