Раїс

Перекладається з узбецького як – "войовничий".

Раїс все вміє робити по дому сам, але особливо не обтяжує себе, якщо матеріально забезпечений. Розум у нього винахідливий, чіпкий, натура заповзятлива, розважлива. Раїс нічого не зробить, попередньо не продумавши, не прорахувавши всі варіанти. Він лідер у будь-якому колективі, друзі та колеги охоче визнають його лідерство, тому що від цього вони все тільки виграють. Найбільшим недоліком Раїса можна вважати безкомпромісність. Він з великим трудом іде на поступки, якщо знає, що це, на його думку, не має грунтовних причин. Дуже розбірливий у партнерах, цінує хороше відношення старих і перевірених друзів, нові знайомства заводить обережно. Має багато приятелів, але близько до себе підпускає тільки обраних, перевірених часом людей. Доводити йому свою відданість не слід, він цього не терпить. Сам визначає, хто йому друг, а хто ворог. З ворогами Раїс поблажливий, не стане чинити їм перешкод, просто стає більш пильним.

Характер Раїса волелюбний і незалежний; він не терпить ніякого роду заборон, обмежень у виборі дій, але і сам не переступає законів або рамок моралі. З жінками Раїс ввічливий і послужливий, але нікому з них не дає надії на щось серйозне. Сам розпоряджається своїм життям і не дозволяє нікому втручатися в неї.

Дуже сексуальний, може задовольнити запити найвимогливішій жінки, але ніколи не дасть їй приводу сподіватися на щось більше, ніж дружні стосунки.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...