Радій

Перекладається з давньогрецької як – "сонячний промінь".

Людей з таким ім'ям можна зустріти серед представників рідкісних сьогодні професій: червонодеревників, ювелірів, чеканників. Є, звичайно, серед Радієвий і лікарі, і перекладачі, і журналісти, і художники-модельєри, але у всіх випадках їх відрізняє велика захопленість своєю роботою.

Є в цих чоловіків ще одна вельми ціноване жінками якість: вони звичайно хороші сім'янини. До того ж Радій ніколи не живить згубної пристрасті до алкоголю. Все це робить його дуже привабливим для потенційних наречених.

"Зимові" – найемоційніші, з бурхливим темпераментом, але і найталановитіші. Втім, гнів їх зазвичай буває недовгим – вони відхідливі. Вони небайдужі до лестощів, люблять, щоб їм догоджали, і тому часто помиляються в людях. У своїй обраниці насамперед цінують уміння вести господарство і якомога менше суперечити чоловікові. "Весняні" – справляють враження стриманих, врівноважених людей, але це не зовсім так: вони просто краще володіють собою. Вони акуратні, брезгліви і обережні. Дуже гостинні. Радик – захоплений людина, романтик і фантазер.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...