• Без категорії

“Не хочу спати”

"Не хочу спати!&quotПовіки малюка часто закриваються і голова падає, але як тільки ви намагаєтеся покласти його в ліжко, він прокидається з обуреним криком.

Небажання спати у маленьких дітей розвивається непомітно. В більшості випадків воно виникає у дітей, які до 3 місяців страждали від газів або регулярно роздратовано кричали. Можна також вважати це формою розпещеності.

Раніше, якщо дитина страждала від газів, його брали на руки і це його заспокоювало, що в свою чергу заспокоювало і матір. Але, коли дитині 3-4 місяці, ви починаєте розуміти, що він плаче вже не від болю або страху: його плач став сердитим і вимогливим. Він вимагає, щоб його носили на руках, тому що він до цього звик і думає, що так повинно бути завжди.

Проблема засинання виснажує і матір, і дитину. Малюк може поступово натренувати себе не засинати до 9, 10, 11 годин вечора або навіть до опівночі. Він стає дратівливим днем, його апетит може погіршитись. Батьків також все більше дратує щоденний спектакль, влаштований дитиною, але вони не знають, що робити. Але дитину не важко відучити від цієї звички, якщо зрозуміти, що вона приносить таку ж шкоду йому, як і батькам.

Лікування дуже просте: покладіть дитину в ліжко у встановлений час, ніжним голосом побажайте йому на добраніч, вийдіть з кімнати і не повертайтеся. Більшість дітей в першу ніч гнівно кричить хвилин 20-30, а потім, бачачи, що нічого не відбувається, несподівано засинають. Наступного дня вони вже плакатимуть тільки 10 хвилин, а на третій день вони звичайно взагалі не плачуть.

Жалісливим батькам важко чути крик дитини. Вони уявляють найгірше, що його голова застрягла в перекладинах ліжка, що його вирвало, що він в паніці від того, що його залишили одного. Ні, дитина в цьому віці плаче просто від злості.

Доказом цьому служить та швидкість, з якою виліковуються такі проблеми на першому році життя, а також той факт, що діти відразу стають набагато спокійнішими і щасливішими. Але дуже важливо утриматися від спокуси увійти до кімнати дитини, щоб переконатися, що з нею все гаразд або заспокоїти її, що ви поряд. Це тільки розсердить її ще більше, і дитина плакатиме набагато довше.

Якщо ви побоюєтеся, що плач малюка розбудить інших дітей, покладіть в його кімнаті килим або ковдру на підлогу. Такі тканини добре поглинають звук.

Джерело: Ivona

Поділитися в...

Вас може зацікавити...