П’явки для схуднення і протипоказання – Гірудотерапія

Гірудотерапія для схуднення

Гірудотерапія – лікування людей за допомогою медичних п’явок, є одним з найдавніших, а також ефективних методів лікування. І, дійсно, дана методика допомагає вилікувати навіть найважчі захворювання, перед якими часто безсила сучасна медицина.  Але мало хто знає, що, на сьогоднішній день, широко використовують п’явки при схудненні.

У багатьох з нас п’явки (нехай навіть і медичні) викликають якусь огиду, неприязнь, а вид ссучої кров п’явки посилює цю неприязнь. Тому, багато хто з нас за все своє життя так і не скористався цією методикою лікування.

Показання до лікування п’явками

В першу чергу, лікування медичними п’явками показано людям, що страждають такими захворюваннями як: бронхіальна астма, геморой, тромбофлебіт, варикоз, мастопатія, набряклість ніг та іншими. П’явки навіть призначають маленьким дітям, настільки вони безпечні.

Існує думка, що п’явка може завдати шкоди здоров’ю і заразити хворого такими захворюваннями як ВІЛ, гепатит, вірусні інфекції та інші. Це помилкова думка! Медичні п’явки вирощують в спеціальних лабораторіях. Такі п’явки стерильні і не можуть бути носієм інфекції, так як використовують п’явку тільки один раз. Завдяки лікуванню п’явками багато хворих позбулися від цілого ряду серйозних захворювань.

Якщо у вас алергія на п’явки, яка зустрічається вкрай рідко і проявляється в сильному почервонінні, кропивниці, висипу, то, про це, необхідно попередити лікуючого лікаря до початку лікування. А взагалі, гірудотерапія широко використовується при лікуванні алергії, пов’язаної з зашлакованністтю організму.

Куди ставити п’явки ?!

Зважилися на лікування п’явками?! У такому випадку, допомога з боку фахівця просто необхідна, так як п’явки завжди ставлять на певні біологічно активні точки. Куди ставити п’явки, найкраще знає лікар-гірудотерапевт. На практиці існує кілька методик застосування п’явок: по меридіанах, зональна методика, також п’явки ставляться на акупунктурні точки.

У деяких давньокитайських джерелах говориться про застосування п’явок замість голковколювання. Такий метод давав чудові результати. Тому не турбуйтеся, куди ставити п’явки для схуднення знають кваліфіковані фахівці, тому, звертайтеся тільки до дипломованим фахівцям.

Схуднення з п’явками також є дієвим методом. Найчастіше, п’явки від схуднення використовують таким чином, щоб нормалізувати обмінні процеси і прискорити метаболізм. Сьогодні, гірудотерапію для схуднення широко застосовують в Тайвані, Китаї, Таїланді і навіть в Україні.

Останнім часом, зросла популярність п’явки в косметології (відгуки це підтверджують), так як п’явки допомагають «очистити» кров, омолодитися. У косметології навіть існує ціла галузь під назвою гірудопластіка, яка допомагає впоратися з рубцями, розтяжками, швами, колоїдами і висипом вугрів. Завдяки гірудопластиці можна зробити підтяжку шкіри, овалу обличчя, поліпшити обмінні процеси в організмі і тканинах. Метод гірудопластики сприятливим чином відбивається на стані шкіри і кольорі обличчя, яке, буквально, молодіє на очах. Але, особливу популярність завоювало схуднення від п’явок.

Тому, такий довгий і складний процес як схуднення, п’явки, дійсно, можуть прискорити. І якщо, колись, ваша фігура була шикарною, але, на жаль, за останні кілька років втратила колишню красу, не переживайте, п’явки допоможуть повернути колишню форму.

Як п’явки допомагають схуднути ?!

Багато хто вважає, що п’явки і схуднення – це несумісні речі, але, на практиці, все інакше.

Виявляється, вся справа в гірудині (фермент медичної п’явки), який пригальмовує згортання, тим самим, знижуючи рівень в’язкості крові, появи тромбів, а заодно, відновлює порушені обмінні процеси. Крім того, медичні п’явки сприятливо впливають на гормональну систему, поліпшують діяльність ендокринної системи, допомагають вивести зайву воду з організму, нормалізують тканинну мікроциркуляцію, а значить, позбавляють від целюліту.

Допомагають вони не тому, що п’ють кров. Справа вся в слині, в якій міститься більше 150 корисних ферментів, а для бажаючих скинути вагу такі ферменти як гіалуронідаза і ліпаза – це те, що треба.

Загальні поради і рекомендації з лікування п’явками

  • Під час першої процедури можна відчути легке поколювання – це нормально!
  • Намагайтеся дотримуватися здорового харчування і відмовтеся від жирного, солодкого і мучного!
  • Ведіть активний спосіб життя.
  • Перед тим, як почати лікування проконсультуйтеся у кваліфікованого фахівця.
  • Лікування п’явками протипоказано онкологічними хворими, а також людям, страждаючим гіпотонією, гемофілію та анемією.
  • Тривалість процедури, найчастіше, не більше години.
  • Щоб закріпити результат потрібно пройти не менше десяти процедур.
  • П’явки не переносять ароматів, тому, перед сеансом не користуйтеся парфумерією.
  • П’явки самостійно не можуть впоратися із зайвою вагою, а лише допомагають налагодити обмінні процеси в організмі.
  • Всі п’явки після використання утилізують.

І останнє! П’явки допоможуть вирішити проблему зайвої ваги, але якщо не перебудуєте режим харчування – все буде марно!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...