П’ять типів жінок, яких не варто брати в подруги

пять типів жінокНе всі жінки прекрасні. Є кілька типажів, яких не варто вибирати ні в подруги, ні в партнери по життю, бо нічого, крім виснажених нервів, відносини з ними не принесуть.

  1. Істеричка

Незважаючи на відразливу назву, представниці даного типу зовні можуть виглядати дуже привабливо. Бути миловидними, стрункими, добре освіченими. У первинному контакті стратегія істерички – зваблення. Причому, направлена вона як на чоловіків, так і на жінок. У випадку з чоловіками, спокушання носить сексуальний підтекст. З жінками ж істерички спокушають на дружбу – можуть робити компліменти, говорити про те, як гарно було б проводити з вами час. Текст може бути різним і залежати від конкретної ситуації і від особливостей всіх залучених до неї людей. Але головна особливість будь-якого тексту, що виходить з вуст істерички, яка від вас чогось хоче – він звучить спокусливо. Сама істеричка при цьому теж мила, ніжна і прекрасна, як рожева зефірка. Далі, якщо ви спокусилися, повірили і потягнулися дружити з істеричкою, від рожевого зефіру не залишається і сліду. На зміну йому приходить жорсткий електрошок. Часта зміна настроїв, від яскраво-захопленого до убивчо похмурого, виникає в ситуаціях, які ніяк не відповідають таким напруженням пристрастей. А, головне, що винні в цих змінах завжди ті, хто поруч. І найважче для них те, що істеричка ніколи не церемониться у виразах. Всі звинувачення звучать, як удари і ляпаси, за якісь пару хвилин людину розмазують в лайно. Істеричка завжди вдарить «нижче пояса» і ніколи не пропустить больову точку, якщо її намацала. Через пару хвилин, коли емоції будуть викинуті, істеричка цілком собі швидко перескочить в точку «плюс» і навіть може почати звично спокушати оточуючих. Але як оточуючим вилізти з-під плінтуса? І чи потрібні комусь такі гойдалки?

  1. Мазохістка

Зовні мазохістки бувають двох типів – або дуже повні, пухкі, з переважанням жиру в нижній частині тулуба – на попі і стегнах, або ж худі, але жилаві. Незважаючи на худобу, відчуття крихкості вони не виробляють. З психологічної точки зору цей тип дуже складний, тому що складається з двох – садиста і мазохіста. Звичне середовище існування мазохіста це страждання, але якщо зовнішніх, «природних» страждань немає, то мазохіст дуже швидко стає садистом і починає виводити з себе оточуючих до тих пір, поки вони не дадуть – не дадуть мазохісту потрібної частки страждань. Навіть в сімейних парах, де один з подружжя зовні яскравий садист, другий такий же яскравий мазохіст, тобто як ніби кожен вибирає собі тільки по одній іпостасі – не все так просто, вони все одно не можуть залишатися тільки на одному полюсі «мучити або страждати». Чоловік-садист, після побиття дружини-мазохістки, впадає в сором і каяття, починає займатися і самобичуванням, і просить вибачення, і валяється в ногах, тобто перетворюється в мазохіста. Дружина ж на якийсь час стає садистом – вона не прощає, змушує мучитися, відчути себе приниженим, іноді придумує ці самі приниження, які можуть бути вельми витонченими. Через якийсь час ролі знову змінюються. Дружби з мазохісткою, якщо у вас відсутні садо-мазо нахили, бути не може. Спочатку вона буде страждати. Ви, як хороший друг, спробуєте витягнути її з страждань. Запропонуйте допомогу, інший варіант, рішення, альтернативний погляд. На всі ваші пропозиції мазохіст буде відповідати «так, але». «Так, спасибі, що ти запропонувала мені іншу роботу, але мене навряд чи візьмуть туди, тому що всіх беруть по блату». «Так, добре, що в соціальних центрах є безкоштовна психологічна допомога або телефон довіри, але за безкоштовно працюють, напевно, тільки погані психологи, а значить вони мені не допоможуть, а на платного у мене грошей немає». «Так, ти даєш мені гроші на психолога, спасибі, але я не можу до нього піти, тому що у мене порвалися єдині зимові черевики і взагалі зараз холодно». Через якийсь час, ви відчуєте себе так, начебто поливали пустелю Сахара з пластикового 5-ти літрового відра. Причому, носили ці відра з водою пішки з Києва. Тому що нічого з того, що ви запропонуєте мазохістці, йому не підходить. Паралельно, мазохістка буде ображатися на вас за те, що пропонуєте не так і не те. І буде цю образу постійно вам висловлювати. Спочатку ви спробуєте виправдовуватися і пояснювати, що правда не думали і не хотіли нічого «такого». Але, знову ж таки, швидко відчуєте «полив Сахари». Велика кількість чужих страждань поруч, сама по собі виснажує, а якщо вас ще і намагаються в них звинуватити – виснажує подвійно.

  1. «Собі на умі» або «продумана» жінка

Якось ще можна зрозуміти жіночу меркантильність відносно чоловіків. Чоловіки самі часто створюють такі умови відносин, коли з ними можна бути тільки розважливим ​​стервом. Або так боляче ранять жінку, що після цього «поранення» вона вирішує закритися і стати споживачкою. Звичайно, все це питання вибору – можна вибрати пошукати іншого чоловіка або відпустити травмуючий досвід. А можна стати споживачкою і стервом. Але в разі такого вибору, можна хоча б зрозуміти, чим він обумовлений. Коли ж жінка починає шукати вигоду від іншої жінки … «Заплати за мене, я забула гаманець (у мене дуже велика купюра, з неї немає здачі), я тобі потім віддам». «Потім» ніколи не наступає або настає після дуже довгих нагадувань. «О, ти їдеш в мою сторону, підвези мене» – спочатку підвезти неважко, тим більше вам дійсно по дорозі. Тільки незабаром ви помічаєте, що вас ніколи не пропонують підвезти або машина прохачки завжди стоїть в її гаражі, а їздити вона вважає за краще на вашій. «Твоя дитина ходить на танці разом з моєю, підвези, будь ласка, ти ж все одно туди їдеш» – знову ж таки, ви стаєте вічним водієм для чужої дитини, але ніхто не поспішає хоча б раз забрати і відвезти вашу. Все це дуже швидко викликає відчуття, що вас використали. У рівних відносинах завжди присутній обмін – ти віддаєш щось і ти отримуєш. Шукайте рівного обміну.

  1. «Доброхотка»

Її легко впізнати по тому, як легко вона завжди розповість вам «правду». Вона бачила вашого чоловіка з іншою жінкою або їй тільки здалося, що це був ваш чоловік? Неважливо, ви тут же про це дізнаєтеся з найбільш «благих» намірів «відкрити очі» на можливе «зло». Втім, як і про те, що ви моторошно розтовстіла, плаття вам не йде, на роботі вам недоплачують і дитина ваша погано вихована. Все це буде розказано самим «добрим» голосом і в погляді буде маса співчуття. Тільки відчувати себе ви будете жахливо. Тому що кожна людина, якщо вона не дурна, і їй більше 15 років, в стані відрізнити хороше від поганого. Навіть в 5 років у дитини виробляються первинні навички відмінності доброго і злого. А ще кожна доросла людина в стані сама попросити про допомогу або пораду, коли вона цього потребує. «Доброхотка» ж «заподіє» вам добро без жодних прохань. Може краще відразу стати доброю до себе і уникнути «доброзичливиці»?

  1. «Прилипала»

Вона, як рибка, яка супроводжує акулу, тільки на відміну від рибки, жінка-прилипала буде харчуватись не ектопаразитами, а вашим життям. У них, як правило, погано з відчуттям меж власної особистості. Природно, не можуть вони і розрізняти кордону інших. Відрізняє їх швидка і надмірна включеність в чуже життя, яке «прилипала» починає сприймати як своє. Комусь це може подобається. І тоді подруги можуть довго дружити в стилі графинь Вишеньок з Чиполіно. Але людина з нормальним відчуттям меж незабаром починає відчувати себе поглинутою. Природна реакція вирватися з поглинання – це перервати контакт.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...