П’ять поширених міфів про годування грудьми

міфи про годування грудьми… які в корені невірні. Їх продовжують передавати з покоління в покоління, не піклуючись про достовірність інформації.

  1. Дитина постійно голодна, значить їй не вистачає молока

Оскільки грудне молоко легко засвоюється, немовлята почувають голод раніше, ніж їх однолітки на штучному вигодовуванні. Годувати грудьми новонародженого потрібно не частіше, ніж раз в дві-три години.

  1. У годуванні грудьми потрібно робити перерви – тоді молока буде більше

Чим більше ти годуєш, тим більше залози будуть виробляти молока. І навпаки. Єдиний спосіб забезпечити стабільне “постачання” – це продовжувати зціджувати молоко регулярно. В середньому, ти повинна годувати дитину 9-10 разів в день.

  1. Діти на штучному харчуванні сплять краще

Насправді, це впливає не на якість, а на кількість сну. Суміш перетравлюється не так швидко, як грудне молоко, тому дитина залишається ситою довше, відповідно і спить довше.

  1. Немовлят не можна годувати з пляшечки

Існує міф, що малюк може заплутатися і перестати їсти. Але це не так. Дитина не відчує різниці між грудьми і пляшкою. Якщо ти плануєш повернутися на роботу практично відразу після народження дитини, то тобі можна привчати немовля до пляшечки вже з 2-тижневого віку.

  1. Грудне вигодовування змінює форму і розмір грудей, знижує чутливість

Експерти запевняють, що годування грудьми не провокує жодних кардинальних змін. Зате воно позитивно впливає на жіноче здоров’я. У матусь, які годують грудьми, знижується ризик появи раку молочної залози.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...