П’ять ознак того, що у твоєї дитини низька самооцінка

П'ять ознак того, що у твоєї дитини низька самооцінкаГоловне завдання батьків – це не тільки дбати про здоров’я дитини, а й про її душевну рівновагу. Пропонуємо п’ять ознак того, що у дитини низька самооцінка:

Дитина не реагує на компліменти

Зараз ми говоримо не про конструктивну критику, яка заганяє їх в ще більшу депресію. Діти з низькою самооцінкою навіть не можуть в повній мірі оцінити комплімент, тому що не вірять, що вони можуть зробити щось добре. Як правило, вони реагують на похвалу запереченням (качають головою або закочують очі).

Дитина уникає непосильних завдань

Дитина не готова виконувати деякі завдання, які здаються їй складними. Вона упевнена в провалі, що прямо сигналізує про її низьку самооцінку.

Дитина не любить спілкуватися

Так, не всі діти люблять заводити нових друзів і опинятися в центрі уваги, але іноді сором’язливість може бути ознакою більш глобальної проблеми. Дитина, яка залишається в стороні від решти дітей, швидше за все виявляє ознаки невпевненою в собі особистості.

Дитина критикує себе

Ця ознака є найочевиднішою. Хоч негативне ставлення до себе проявляється швидше в підлітковому віці, маленькі діти теж здатні його відчувати. Якщо малюк постійно критикує свою зовнішність, інтелект або особистість, можливо, пора втрутитися.

Дитина погано поводиться

Здавалося б, хулігани настільки впевнені в собі, що у них немає часу на самокритику. Але це не так. Якщо твоя дитина принижує інших, значить вона хоче за їх рахунок підняти свою самооцінку.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...