П’ять кращих видів спорту для жіночого здоров’я

П'ять кращих видів спорту для жіночого здоров'яЗалишатися привабливою в будь-якому віці – завдання не найпростіше, але здійсненне. Якщо ти збираєшся активно зайнятися удосконаленням своєї фігури, і до сих пір не визначилася, в якому напрямку працювати, читай про користь п’яти різних видів спорту і вибирай для себе найбільш підходящий.

  1. Стретчинг

Стретчинг дуже корисний для жіночого здоров’я. Істотним плюсом цього виду занять є відсутність вікових обмежень і наявність фізичної підготовки. Під час занять стретчингом поліпшується кровотік, м’язи стають більш гнучкими і еластичними.

  1. Танці

Танці чудово підійдуть для дівчат, які не сприймають виснажливі фізичні навантаження. Ти можеш вибрати будь-який напрямок і отримувати задоволення, одночасно покращуючи тонус м’язів, гнучкість. Ти навчишся володіти своїм тілом, позбудешся від декількох зайвих кілограмів і придбаєш впевненість в собі.

  1. Плавання

Плавання – прекрасний спосіб зняти напругу і підтримувати себе у формі. Регулярні відвідування басейну зміцнять м’язи спини. Ти помітиш, що фігура набуває більш жіночні обриси. До того ж, плавання прекрасно бореться з проявами целюліту і зміцнює всі групи м’язів.

  1. Біг

Якщо ти вирішила відмовитися від відвідувань спортзалу, то біг – ідеальний варіант для того, щоб підтримувати хорошу фігуру. Вечірні (або ранкові) пробіжки позитивно позначаються на роботі серця, легенів, допомагають знизити рівень холестерину в крові. До того ж, вони не вимагають істотних фінансових вкладень (тобі доведеться витратитися хіба що на пару бігових кросівок і спортивний костюм).

  1. Йогалатес

Йогалатес – синтез двох високоефективних систем: йоги і пілатесу. Йога – древня індійська методика, спрямована на фізичне і духовне самовдосконалення.  Пілатес  – система, основна мета якої – набуття стрункої підтягнутої фігури, і, в той же час, отримання позитивних емоцій, розслаблення і відпочинок. Йогалатес включає в себе плавні, м’які рухи і пози, робить акцент на диханні, розслабленні і позитивних емоціях.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...