• Без категорії

Психологія вагітної

Психологія вагітноїМісяці вагітності — це час революційних змін не тільки у фізіології жінки, але і в її психології. У внутрішньому просторі її «Я», з’явився простір іншої людини, з існуванням якого треба не просто рахуватися, а можливо, перебудувати все життя, змінити всі плани. Не всі можуть беззастережно прийняти ці зміни.

Навіть якщо дитина бажана і довгождана — грандіозність події, що відбулася, захоплює всі роздуми жінки, примушуючи її хвилюватися: "Як складатиметься далі моє життя? Як протікатиме вагітність? Що буде з моєю кар’єрою? Чи зможу я забезпечити своєму малюку гідне майбутнє? Чи буду я хорошою матір’ю?". Знайомі питання, чи не так? Подібні душевні терзання можуть викликати не тільки відчуття втомленості і дратівливості, але навіть стати причиною токсикозу або загрози переривання вагітності.

Вагітність – це новий стан людини. В організмі відбувається значна перебудова, для того, щоб створити умови для зародження нового життя. Природно, що і психіка теж перебудовується. І Ви, напевно, звертали увагу на те, як інакше сприймається вагітна жінка. Частіше – на рівні відчуттів, а іноді це помітно і неозброєним оком. Вона "розцвітає", випромінює любов, радість і поводиться вже по-іншому. Міняється сон, харчування, ставлення до людей… Але тут вже можна сказати і про відмінність сучасних жінок від своїх попередниць.

Зараз ми часто не бачимо відмінностей вагітної жінки від "звичної". Навіть близькі друзі, співробітники помічають вагітність вже тільки тоді, коли "живіт на очі тисне", коли вже в декрет йти пора. Тобто, того звучання, яке створює вагітність, часто не відчувається. Чому? Відповідь знаходиться у тому, що зараз багато жінок стали мужнішими, є навіть такий термін – "накачанішими". Не дарма 20-е століття назвали століттям мужніх жінок! У більшості сучасних жінок присутні багато чоловічих енергій, які виявляються і в психіці. В результаті жінка проходить вагітність по-іншому і результат інший. Ми набагато частіші бачимо складні пологи, народження дітей з патологіями, і лише часто допомога медицини, дозволяє плоду дійти до народження і народитися.

Адже вагітність – це дійсно новий стан жінки! В цей час вона для Світу є найбільшою цінністю! Їй служать, її охороняють і природа і небеса! В цей час виконуються всі її бажання! Вона для Світу у цей момент – богиня! Але оскільки богиня, досить часто, поводиться в цей час далеко не "по-божому", не усвідомлює повною мірою того, що вона творить, то і результат ми бачимо такий.

Одні не звертають на вагітність особливої уваги, продовжують з такою ж швидкістю носитися у справах, вести звичний спосіб життя… А інші під час вагітності часто стають дратівливими, настирливо вимагають на свою адресу уваги, турботи. І ті й інші забувають головне – вагітність, це матеріальний прояв жіночності на Землі, створення простору зародження і розвитку нового життя, створення дивовижного по своїй силі і якості простору любові! Тобто, вона в такому стані сама є джерелом дивовижного стану любові і мудрості до людей, до Світу і в першу чергу – до чоловіка! В цей час вона сама може допомогти собі і близьким бути здоровими, чоловіку принести успіх в справах, реалізувати мрії… Адже вагітна жінка – чарівниця! Але в суєті життя, в незнанні вона не використовує своїх чудових можливостей. І стає прохачкою…

Джерело: medicina

Поділитися в...

Вас може зацікавити...