• Без категорії

Психологічна готовність до вагітності

Психологічна готовність до вагітностіОдним з гарантів позитивного результату вагітності є психологічна готовність до неї, формування якої повинне стати обов’язковим пунктом планування вагітності.

Перш ніж народжувати дитину, побувайте в гостях у своїх заміжніх подруг і тих, які мають маленьких дітей, придбайте літературу для батьків. Вступіть у відповідні інтернет-співтовариства.

Існує простий спосіб перевірити, чи йдете ви в правильному напрямі. Візьміть пачку кольорових олівців і лист білого паперу. Представте свого майбутнього малюка і намалюйте себе і його. Якщо фарби вашого малюнка – життєрадісні, якщо ви зобразили себе і малюка поряд – все гаразд.

Якщо імпровізована картина не дихає оптимізмом, а вас і малюка на малюнку розділяє відстань – що ж, до почесного звання "мама" вам ще рости і рости. Зупиніться і подумайте: вам потрібен малюк? Чи готові ви заради нього відмовитися від "краси" життя: походів по нічних клубах, дискотеках?

Вагітність планує майже кожна розсудлива жінка. Проте якщо до вас несподівано прилетіла лелека, а народження малюка найближчим часом ніяк не входить у ваші плани, не ухвалюйте необачних рішень.

Не вистачає грошей? Багато що можна узяти у позику у родичів і знайомих. Ви на піку кар’єри? Хорошого фахівця чекатимуть і два, і три роки. Кинув коханий? Ви справитеся, вам допоможуть друзі, близькі і просто хороші люди. Тепер ви не самотні. Вас двоє. І хто знає, чи піднесе вам в майбутньому доля великий дар – можливість стати мамою.

Джерело: medicina

Поділитися в...

Вас може зацікавити...