• Без категорії

Психологічна безплідність: як позбавитися?

006Ця проблема знайома великій кількості жінок не з чуток. Що робити, якщо ви хочете народити дитину, але у вас не виходить завагітніти або виносити дитя, хоча проблем з гінекологічним здоров’ям немає?

1. Чесно признайтеся собі, навіщо вам потрібна дитина. Якщо за допомогою його ви хочете досягти якихось цілей або позбавитися життєвої нудьги і пустоти, то подумайте, чи можна досягти бажаного по-іншому.

Ніколи не використовуйте дитя як спосіб вирішення проблем. Дитину потрібно хотіти заради неї самої. Розв’язавши свої проблеми самостійно і безкорисливо бажаючи народити дитя, ви часто наближаєте його появу.

2. Здайте всі необхідні аналізи, щоб виявити, чи дійсно у вас немає серйозних фізіологічних причин для безплідності. А також переконаєтеся у тому, що ваш партнер здоровий і по-справжньому хоче мати дітей, а не на догоду вам або обставинам.

3. Запишіть всі страхи, які виникають у вас при думці про вагітність, пологи і дітей взагалі. Запишіть страхи свого партнера.

4. Проаналізуйте причини їх виникнення. Наприклад: «Страх болю. Причина: читала в Інтернеті страшну історію про чиїсь пологи».

5. Поміняйте мінус на плюс. Наприклад: «Мінус – Читала страшну історію в Інтернеті, тепер боюся народжувати» – «Плюс – Навколо багато подруг, які нормально народили в хороших пологових будинках і наперед домовилися про знеболення.

Є багато жінок, які взагалі народжували самі без жодних знеболень – і все у них склалося добре. Пологи – це природний процес, і організм жінки спеціально для цього пристосований».

Або ж вас турбує страх втратити красу, роботу і т.п. Зверніть увагу, як багато відомих жінок, які мають декілька дітей, щасливі в подружньому житті і працюють, займають високі посади, є зірками і т.д. Вони не переривали свою діяльність – проте всі встигають.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...