Психологія відносин

Психологія відносин Психологія любові і відносин – найбільш популярна на сьогоднішній день напрямок психології, здатний допомогти розібратися в складних ситуаціях з коханою людиною і зрозуміти більше як саму себе, так і свого партнера.

Психологія сьогодні не менш загадкова наука, ніж фізика 500 років тому. З одного боку вона манить відповідями на хвилюючі нас питання, з іншого боку зрозуміти де правда, а де вигадка складно.

Психологія любові – найбільш популярний на сьогоднішній день напрямок психології, здатний допомогти розібратися в складних ситуаціях з коханою людиною і зрозуміти більше як саму себе, так і свого партнера.

Психологія відносин більше спрямована на вивчення взаємодії людей, як люди впливають один на одного і за допомогою яких засобів, як і чому вони роблять ті чи інші вчинки – тут мова йде не тільки про кохання, але й партнерські, дружні та дитячо-батьківські зв’язки.

Психологи кілька століть намагаються відокремити наукові факти від власного наукового досвіду і упереджень, що вже говорити про тих, хто цього не вчився. Тому перш, ніж вірити книжкам, варто подумати, хто їх писав. Найчастіше психологія любові описується тими, хто просто захотів заробити.

Адже тема інтуїтивно зрозуміла і завжди на точку зору автора знайдуться ті, хто повірить або схвалить. Так відбувається з усіма життєво близькими людині темами: дружба, лідерство, любов. Психологія відносин так само не є винятком, тому вірити кожній книжці буде просто нерозумно. Постає закономірне питання, а де брати інформацію, якщо на психолога вчитися не хочеться, а вірити всьому написаному можна.

Відповідь проста – психологічний форум. Але не той, де різні дивні і не дуже розумні люди намагаються видати себе за психологів і нарадити чого тільки не прийде в голову, навіть не зрозумівши ситуацію, а той, де мешкають справжні психологи. Такі форуми є, важливо пам’ятати – психологи повинні бути практикуючими.

Відмінна риса – жоден розсудливий психолог не буде давати конкретних порад – вони тільки задають правильні питання, в пошуках відповідей на які люди починають розуміти себе і розбиратися з проблемами. Психологія любові і відносин на таких форумах широко висвітлюється. До того ж саме там можна знайти потрібну літературу від осудних авторів.

Навіть на форумі може бути хто завгодно. Варто в першу чергу навести довідки – де людина отримувала освіту, хто у нього був науковим керівником, які теми він вивчав у ВНЗ, як довго практикує, де працює поза форумом.

Адекватні хороші фахівці не будуть приховувати цю інформацію – вони з радістю нею поділяться. Психологія любові – теми складні і дуже великі, тому краще знайти того, хто розробляв або психологію любові, або психологію відносин в наукових працях. Тому варто уважно дивитися, від кого приймати інформацію, а від кого – пропускати повз.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...