• Без категорії

Психологія відносин. Чому чоловіки обманюють жінок?

Психологія відносинБагато жінок рано чи пізно стикаються з чоловічою брехнею, яка може значно нашкодити відносинам і позбавити довіри. Як правило, чоловіча брехня має серйозні причини. Часто буває, що жінка надто недовірлива або ревнива, тому не дає чоловікові свободи дій і вибору, тому йому доводиться її обманювати, щоб здійснювати необхідні йому вчинки. Також чоловік може зробити необдуманий вчинок або помилку і, боячись втратити сім’ю, стане брехати дружині.

Деякі чоловіки обманюють своїх коханих, коли бажають урізноманітнити своє життя. Якщо він довгий час розривався між роботою і домом, швидше за все, його почне пригнічувати побут і захочеться нових відчуттів. Оскільки в очах оточуючих чоловік хоче виглядати ідеальним і порядним, він стане приховувати від усіх своє нове захоплення, що штовхне його на обман. Однак часто таке знайомство закінчується разовими зустрічами. Іноді чоловік може набрехати своїй жінці в помсту на її брехню або зраду. Оскільки чоловіки не терплять, коли зачіпають їх самолюбство, помста може послідувати дуже скоро.

Психологи стверджують, що деяких чоловіків штовхає на обман вплив кризи. Якщо в його житті щось не ладиться, він може відчути себе неповноцінним і негідним. Тому почне прикрашати свої розповіді, щоб переконати всіх у своїй спроможності і самодостатності. Деякі чоловіки починають зраджувати своїм дружинам, якщо відчувають непереборний фізичний потяг до іншої жінки. Контролювати таке відчуття досить складно, тому чоловікові доведеться обманювати свою другу половинку.

Є чоловіки, які можуть почати брехати дружині під впливом оточуючих, які на нього тиснуть. Якщо друзі чоловіки часто обманюють своїх жінок, швидше за все, він теж почне так чинити. Чоловіки часто намагаються показати в компанії свою перевагу над своїми дружинами, тому можуть брехати, щоб здаватися кращими. Іноді причиною чоловічої брехні стає непривабливий зовнішній вигляд дружини. Деякі жінки після заміжжя забувають стежити за собою і перетворюються в домогосподарок. Деякі чоловіки соромляться такого становища, тому починають брехати.

Деякі чоловіки можуть брехати своїм жінкам, щоб привернути їхню увагу. Якщо жінка займається тільки собою або дітьми, чоловік почне відчувати себе зайвим, а це може привести до брехні. Також досить поширеною причиною брехні є те, що чоловік перестає любити дружину. В такому випадку брехня може стати невід’ємною складовою їхнього сімейного життя.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...