Процедури-табу напередодні свята

Процедури-табу напередодні святаНа носі свято? Тоді пора визначитися, що необхідно зробити заздалегідь, не відкладаючи на останній момент, щоб не опинитися в неприємній ситуації. Перед будь-яким святом хочеться виглядати не просто на 100%, а на всі 200. Неодмінно бути самою чарівною і привабливою. Так і хочеться задіяти весь арсенал жіночих штучок! Але дещо краще або зробити заздалегідь, або і зовсім відкласти на потім.

Всі перераховані нижче процедури небажано робити в останній момент з дуже простої причини – для відновлення після них потрібен час. В кращому випадку це займає пару годин, а часом – і кілька днів, якщо процедура була серйозною.

На що накладається заборона?

1. Хімічний пілінг. Після нього можна виглядати не найкращим чином добу, а то й дві. На жаль, ніколи не можна бути точно впевненою, як шкіра сприйме всі хімічні компоненти, задіяні в цій процедурі. Як правило, кислоти викликають запалення і почервоніння шкіри, яка в деяких випадках може навіть покритися скоринкою. Тому термін реабілітації після хімічного пілінгу – мінімум два дні.

2. Воскова епіляція вимагає такого ж часу для відновлення. Ваксинг травмує шкіру, відкриваючи пори і створюючи непомітні оку порізи. Після процедури необхідно скористатися заспокійливим кремом і простежити, щоб в травмовані місця не потрапила інфекція, тому день-два краще не демонструвати свою гладку шкіру, а прикривати її, виходячи на вулицю.

3. Всілякі лазерні процедури. Вони зручні і гарні, але також залишають після себе запалення і почервоніння. Процес реабілітації може зайняти від 3 до 5 днів!

4. Вищипування брів. Якщо це зробити перед святом, по-перше, ви не зможете нанести на запалені ділянки тіні, а, по-друге, будете дивувати всіх почервонінням.

5. Розпарювання лиця і використання скрабів. Обидві процедури вимагають певного часу для відновлення і приходу після них шкіри в нормальний стан.

6. Використання нових, неперевірених на собі засобів. Це загрожує алергією!

7. Витискання прищиків. Ні в якому разі не робіть цього! Краще нанести тональний крем або, в крайньому випадку, опинитися на торжестві з чорною цяточкою, а не з запаленою червоною ділянкою, що виникла завдяки травмуванню шкіри власними ж зусиллями! Пам’ятайте – щоб запалення спало, необхіден час. Крім того, видавлювання прищів завжди пов’язане з небезпекою запалення аж до нариву. До чого такий ризик?

8. Використання автозасмаги. Ви ж не хочете з’явитися на святі в плямистому вигляді? А може трапитися всяке, навіть якщо ви будете наносити його гранично уважно і акуратно. Відразу можна не помітити нерівність нанесення, яка може проявитися безпосередньо на святі, коли вже нічого виправити не можна буде. Додайте до цього те, що шкіра може погано зреагувати на таке втручання висипаннями і подразненням.

9. Радикальна стрижка або фарбування. Безпечніше віддати перевагу красивій укладці. Краще уникати різких змін перед відповідальним моментом. Є ризик того, що вам не сподобається, а повернути зістрижене або перефарбуватися в колишній колір вже не вийде. Невдала спроба зіпсує вам свято і ще довго буде нагадувати про це – достатньо буде тільки поглянути в дзеркало. Процедури, які допустимі для волосся і шкіри голови напередодні свята – живлення і масаж. І нічого більше.

І ще один нюанс – простежте, щоб ваш манікюр бути готовий заздалегідь. Навіть якщо щось раптом сталося – лак стерся в якомусь місці або вам захотілося нафарбувати нігті лаком іншого відтінку, краще утриматися від спокуси. У поспіху ви можете не дати нігтям висохнути до кінця і зіпсувати манікюр в дорозі, а виправляти його ні часу, ні можливості вже не буде!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...