• Без категорії

Прості рецепти ідеальних відносин

Почати взаємостосунки – легко, а ось утримати тонку, але міцну нитку, що зв’язує вас – непросто.

Як утримати любов і пристрасть, як навчитися обходити гострі кути?

Ламайте стереотипи

Пари з часом виробляють стандартну лінію поведінки, своєрідну реакцію на дії один одного. Якщо зламати стереотип поведінки і повестися не так, як очікує партнер (у позитивному значенні), можна розфарбувати відносини новими фарбами.

Торкайтеся

Звичайно, ви з коханим обіймаєте і цілуєте один одного вранці і увечері, ніжно тримаєте один одного в обіймах після сексу. Але цього мало! Прості дії – прогладжування його руки під час сумісного перегляду телевізора, прогулянка рука в руку по вулиці, непомітна ласка в гостях, кіно, клубі – все це створює абсолютно особливий зв’язок між вами.

Не дружіть

У теорії, бути не тільки улюбленою жінкою, але і другом для свого чоловіка – непогано. На практиці такого роду зв’язок вбиває на корені все сексуальне ваблення. Дружні розмови залиште подругам.

Сядьте на секс-дієту

Секс – не час для дискусій і романтичних бесід . Укріпіть свої відносини, сівши на своєрідну секс-дієту: поставте перед собою за мету займатися любов’ю мінімум двічі в тиждень і неухильно слідуйте цьому правилу, не дивлячись на утомленість головний біль і бажання поспати.

Шукайте компроміс

Ухвалюючи рішення разом, прагніть враховувати інтереси один одного. Навіть якщо ваші інтереси діаметрально протилежні, розумний компроміс можна знайти завжди.

Більше позитиву, менше негативу

Є ефективніший спосіб проявити незадоволеність, ніж злитися і влаштовувати сцени. Заховайте свій негатив між двома позитивними коментарями: "Дорогий, мені подобається, як ти миєш посуд. Єдино, що мене засмучує – ти робиш це так рідко. Але я упевнена, що тобі не складно буде принести мені задоволення наступного разу".

Слухайте луна

Коли ви затіваєте серйозну розмову, що стосується ваших взаємостосунків, часто ви такі стурбовані тим, як відповісти партнеру, що не завжди чуєте, що він вам говорить.

Підтримуйте його

Можливо, ви не завжди згодні з своїм чоловіком, але ви завжди повинні бути на його стороні. "Бути на його стороні" не означає, що потрібно зайняти позицію "дорогою, ти завжди маєш рацію".

Дивуйте

Не потрібно чекати свята, щоб вручити коханому подарунок. Подарунки мають набагато більше сенсу, коли їх дарують несподівано. Заведіть милу звичку одаровувати один одного не обов’язково дорогими, але приємними дрібницями.

Влаштовуйте побачення

Новизна відносин з часом згладжується, і на зміну пристрасті деколи приходить нудьга. Виправити це нескладно: влаштовуйте один одному незвичайні побачення, і відчуття новизни і свіжості відносин повернеться! Звичайно, звичний похід в ресторан або в кіно не розв’яже проблеми. Тут швидше підійде щось несподіване – квитки на незвичайний концерт, уроки сноуборду, катання на човні – все, що складно передбачити наперед.

Джерело: radionetplus.ru

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...