Професійна косметика для волосся – особливості та використання

Професійна косметика для волосся - особливості та використання
Для щоденного догляду за волоссям ідеально підходить професійна косметика

Іноді в результаті того, що неправильно вибрано якийсь із засобів для догляду, або волосся часто піддається агресивній дії підвищених температур, агресивному фарбуванню  або іншим несприятливим чинникам, в результаті вони стають тьмяними, починають випадати або січуться кінчики.

Незавжди використання спрямованих рослинних засобів призводить до бажаного результату. В такому випадку необхідно купити і скористатися професійними засобами для догляду за волоссям, які застосовують у своїй практиці професійні косметологи та стилісти.

Якщо немає можливості відвідати професійний салон, можна придбати спеціальні засоби, відвідавши магазин косметики для волосся, і провести процедури вдома. Для замовлення такої косметики онлайн подивіться тут.

Особливості професійних засобів:

Професійні засоби містять підвищену кількість активних речовин, здатних проникати в глибокі підшкірні шари, всередину волосяних цибулин і надавати необхідну дію в зоні проблеми.

Основні компоненти:

  • Гідролізований кератин, що підвищує еластичність волосся і полегшує укладку;
  •  Інтенсивний зволожувач – олія соєва;
  • Пантенол для нормалізації виділення шкірного жиру і зменшення свербежу;
  • Масло Ши обов’язковий компонент для догляду за волоссям схильними до розшарування волосяного стовбура. Цей компонент підтримує волосся, які піддаються частому фарбуванню аміачними фарбами;
  • Сорбітол (спирт) сприяє зволоженню, пом’якшенню і відновленню сивого пошкодженого волосся;
  • Цетиариловий спирт, який зменшує підвищену пишність волосся і робить їх слухняними при укладанні;
  • Для зміцнення волосся і прискорення росту в засобах міститься ліноленова кислота;
  • Сірка, яка додається для обважнення волосся, зволоження і додання блиску;
  • Діметіконол, який інтенсивно зволожує волосся, не надаючи їм жирного блиску;
  • Масло зародків пшениці з підвищеним вмістом вітаміну Е

Використання і швидкість дії:

Результат дії професійної косметики починає з’являтися вже після 2-3 сеансів. Звичайна косметика вимагає постійного використання. Професійні засоби застосовуються курсами по 8-10 сеансів. Після проходження курсу, обов’язково треба зробити перерву, після чого його можна повторити.

Професійна косметика випускається цілими лінями, кожна з яких має свою вузьку спрямованість. Тому для посилення ефекту необхідно використовувати всі засоби серії. Каталог професійної косметики для волосся являє всі засоби, які входять в серію. Їх необхідно використовувати, строго дотримуючись інструкції, що допоможе прискорити процес і посилити дію кожного з них.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...