• Без категорії

Продукти, сприяючі зачаттю

057Рішення завести дитину – важливий крок для будь-якої пари. Проте, коли після 2-3 місяців, проведених в спробах зачати дитини, бажана вагітність не наступає, приходить певне занепокоєння.

Проведені медичні дослідження можуть дати добрі результати, проте, чомусь зачаття не відбувається. Подібне явище називають вторинною безплідністю і провокується воно головним чином стресом. Проте, боротися з цим можна і потрібно і до цієї боротьби можна підключити також нашу систему харчування.

Харчування, а вірніше – одержувані з ним речовини, можуть зіграти важливу роль в можливості до зачаття як жінки, так і чоловіка.

Важливо включити в раціон більше вітамінів і мінералів. Так, основоположними для вирішення даної проблеми є наступні речовини:

-Вітамін В12, що міститься в м’ясі, молюсках, яєчному жовтку і сої, – найважливіший вітамін для формування сперматозоїдів.

-Вітамін С запобігає процесу аглютинації, тобто не дає формуватися антитілам, які нейтралізують сперматозоїдів.

-Вітамін Е, які можна знайти в сухофруктах, соняшниковій олії, риб’ячому жирі, стимулює ендокринну систему, тому необхідний до вживання для обох партнерів.

-Цинк – ще один важливий елемент для нормального зачаття: він впливає на "якість" сперматозоїдів. Його ми знайдемо в злаках, гарбузовому насінні, молюсках, червоному м’ясі, печінці.

Що стосується жінки, то для її здоров’я необхідно надати увагу залізу, яке міститься в овочах, гіркому шоколаді, шпинаті, сухофруктах.

Обом партнерам варто обмежити споживання смаженого, солодкого, консервованих соків, кава – одну чашку в день можна собі дозволити, але не більше.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...