Про що розповість жіночий живіт

Про що розповість жіночий живітБагато дівчат часто задаються питанням, як же прибрати животик? Відповідь на це питання дає британський тренер Джеймс Дугіан. Він вважає, що існує кілька типів животиків. І для кожного з них є свій метод усунення. Пропоную в цьому розібратися докладніше:

1 тип – Рятувальний круг

Часто виникає у людей, робота яких малорухлива. А також у любителів солодкого і невеликої кількості алкоголю. Такий животик випирає і він м’який і пухкий. Як же його позбутися? Для початку необхідно повністю відмовитися від алкоголю, скоротити до мінімуму вживання солодкого і солоного. Почати їсти більше риби і корисних жирів (авокадо, горіхи). А також більше ходити пішки!

2 тип – Стресовий

Він щільний і зосереджений навколо пупка. Організм такої людини виробляє багато гормону стресу, що призводить до відкладення жиру. Що ж робити? Все просто: спати не менше 8 годин на день, так як бажання спати наш організм дуже часто сприймає як голод; пити менше кави, заміни силові тренування, на анаеробні (йога, плавання), більше їсти горіхів і зелені.

3 тип – Низький

Живіт розміщений нижче талії. Зазвичай після пологів і результат надмірного фізичного навантаження на прес. Метод боротьби простий. Почни їсти багато зелені, висівковий хліб, кефір, йогурт. Почни робити вправи на зміцнення м’язів спини.

4 тип – Вагітний

Такий живіт так само буває зазвичай після пологів. У цьому випадку просто необхідно додати в харчування горіхи і оливки. А також почати робити ранкову зарядку.

5 тип – Яблучко

Круглий животик, який починається вище талії – ознака алергії. Для початку спробуй відмовитися від деяких продуктів (мучного, солодкого) і почни снідати. Якщо не допомогло необхідна консультація алерголога.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...