Про що потрібно пам’ятати, збираючись на побачення

Про що потрібно пам'ятати, збираючись на побаченняБагато дівчат настільки нервують перед побаченням, що збори в результаті нагадують сюжет з кліпу про лабутени. Читай, що потрібно врахувати, збираючись на побачення.

Якщо ти хочеш справити позитивне враження на молодого чоловіка, забудь про все, що кидається в очі: “бойове розфарбування” і екстремальні міні, актуальні для вечірки, але ніяк не для романтичної зустрічі, особливо, якщо мова йде про перше побачення.

  1. Намагайся не спізнюватися більше, ніж на 10-15 хвилин

Якщо збори затяглися, і ти розумієш, що зустріч повинна відбутися вже через 20 хвилин, а до призначеного місця добиратися мінімум годину на громадському транспорті – виклич таксі. В іншому випадку ти не просто сильно запізнишся, а й вид у тебе буде вже сумнівний (звичайно, після поспіху і тісних контактів з іншими пасажирами). Найкраще – розраховуй час таким чином, щоб не поспішаючи дістатися до потрібного місця і якщо запізнитися, то не більше, ніж на 10-15 хвилин.

  1. Макіяж

Не перестарайтеся з макіяжем. Стрілки, вії до брів і червона помада – поганий вибір для першої зустрічі. Роби ставку на природний макіяж, який вигідно підкреслить твою красу.

  1. Запах

Запах має першочергове значення, так як при знайомстві з людиною саме він (на підсвідомому рівні) вловлюється мозком, який вирішує, чи варто пускати нову людину в коло спілкування, чи ні. І якщо ти хочеш, щоб у мозку хлопця виробилися тільки найпотрібніші реакції, то з парфумами варто бути обережною.

  1. Зручне взуття

Навіть якщо ви збираєтеся на вечерю в ресторан, віддай перевагу зручному взуттю, в якому ти почуваєш себе максимально впевнено. Адже існує ймовірність того, що після вечері вам захочеться прогулятися вулицями вечірнього міста, і тоді ти з жалем згадаєш про улюблені «човники», які так і залишилися стояти в шафі.

  1. Гроші

Так, тема незручна, але обговорювати її необхідно. Не йди на побачення з порожнім гаманцем, інакше можеш потрапити в незручну ситуацію. До того ж, ніколи не знаєш, чим закінчиться знайомство, тому у тебе, як мінімум, повинні бути гроші на таксі.

  1. Презерватив

Одна мудра жінка якось сказала: “Дівчина повинна йти на побачення з маленькою сумочкою, в якій лежить тільки помада і презерватив”. За сучасними мірками порада дещо застаріла, але посил буде актуальним завжди: навіть коли голова відключається, про контрацепцію потрібно думати, нехай і іншим місцем.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...