ПРО ЩО ПОГОВОРИТИ з БЛИЗЬКИМИ ОКРІМ КОРОНАВІРУСУ

Як підтримувати зв’язок з друзями і близькими, якщо всі тільки й говорять про коронавірус?

Карантин, економічна криза, хвороба, смерть – ці теми зараз постійно обговорюються в новинах, переносяться в «кухонні» розмови. А в підсумку з друзями або родичам, яким доводиться дзвонити по відеоконференції, навіть сказати нічого, крім все того ж вірусу, яким забита голова.

Ось невелика підказка, про що ще можна поговорити, якщо ви сидите вдома і у вас ніби як нічого нового не відбувається.

  1. Звички, режим дня

Карантин – саме час почати боротьбу зі шкідливими звичками і звернути увагу на здорові. Дізнайтеся, яку нову звичку завів ваш співрозмовник? Може, він вирішив нарешті робити зарядку вранці? Або влаштовує собі повноцінні спортивні тренування по відео з YouTube?

А може, став побільше спати і вечорами не поспішаючи приймати ванну? Або зважився спробувати веганську дієту? В умовах ізоляції і карантину, навіть якщо часу більше не особливо стало, багато хто замислюється над зміною своїх звичок. Якщо ви ще не встигли це зробити і вам нема чим поділитися в розмові – пора це змінити.

  1. Лайфхаки

Складні часи вимагають нестандартних рішень. Лайфхак економії, дезінфекції, як побувати на свіжому повітрі і не зіткнутися з людьми, як встигнути замовити продукти онлайн, якщо там постійно черги на доставку, що приготувати з обмеженого числа продуктів, як забезпечити собі достатню активність в межах квартири і т.д.

Зараз практично в кожній родині є свої «напрацювання» ефективних дій.

  1. Робота, хобі

Якщо ви працюєте дистанційно – то можна обговорити, що у вашому житті змінилося з переходом на такий вид зайнятості. Якщо ви завжди працювали дистанційно – можете просто поділитися цікавими подіями та кумедними моментами своїх робочих буднів.

Якщо у вас є хобі, розкажіть, які успіхи ви в ньому робите, як просувається ваше вдосконалення. Поцікавтеся захопленнями співрозмовника. Може, він вирішив освоїти іноземну мову або якийсь вид творчості.

  1. Приємні спогади

Подорожі, зустрічі, свята, кумедні випадки – поговоріть про ті щасливі моменти, які вам з співрозмовником довелося пережити  разом. Такі речі завжди приємно і тепло згадувати, а в разі вимушеного соціального дистанціювання –  тим більше.

  1. Спільні плани

Це можуть бути як плани на час карантину – випити по відеозв’язку кави, вина, домовитися телефонувати раз в тиждень в певний час, так і довгострокові. Наприклад, в яке кафе ви разом підете в першу чергу, коли карантин закінчиться, в яку країну поїдете, чий концерт відвідайте, в якому напрямку підете в похід і т.д.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...