• Без категорії

Про що мовчать чоловіки?

Про що мовчать чоловіки?Якби чоловіки розмовляли без угаву, як деякі жінки, то, напевно, ми змогли б знати всі їхні найпотаємніші секрети. Але, іноді навіть того, що слід знати, чоловік ніколи не розповість. І в деякому випадку, доводиться спостерігати «німу» сцену протягом цілого вечора. Жінці, звичайно, така поведінка в чоловікові не подобається, і вона вважає, якщо ця пара разом, то чому тоді разом не обговорювати всі проблеми і дії, від яких замовчується її чоловік, а загадки, як відомо, набагато цікавіше вирішувати спільно.

Якщо мова йде про його почуття, то не всі чоловіки можуть розпорошуватися в своїх словах і кілька разів на день це все підтримувати поясненнями. Жінці це зробити набагато простіше, адже для неї визнання в любові – це підтвердження того, що вона дійсно до цього чоловіка відчуває найщиріші почуття, і готова допомогти йому на першу вимогу.

На всі питання завжди можна знайти відповіді, і про це з усіма подробицями розповідають психологічні статті в жіночих журналах. Проблеми в стосунках між двома закоханими не закінчуються, а набирають згодом все нових обертів. І добре, коли тільки мовчанням закінчується розлад в сімейних відносинах, а як ви дивитеся на те, що чоловік не хоче в родині дитини?

Або ж не може вам пробачити навіть незначну вашу помилку? Тоді справи тут йдуть навіть більш, ніж серйозніше.

Зазвичай, якщо чоловік не говорить про його важливі проблеми, то можливо, він не хоче вам докучати своїми хвилюваннями? Тоді причину потрібно пошукати в самій його поведінці, а точніше, в його чоловічій логіці. З дитинства вашого майбутнього чоловіка привчали бути відповідальними за свої вчинки і вирішувати свої проблеми тільки за допомогою своїх дій, сил або можливостей. Але, може бути і правильно, що коли потрібно в житті приймати відповідальне рішення, краще помовчати і зосередитися, ніж базікати без толку протягом цілої години?

Чоловіки зовсім по-іншому влаштовані, і не варто його викликати на відверті розмови, коли він сам цього не захоче. Можливо, прийде час, і він з вами поділиться своїми наболілими проблемами, і ви разом вирішите, як з цього глухого кута знайти вихід. А поки він мовчить, краще займіться своїми справами, адже обов’язково скоро він заговорить першим. І мовчати іноді дуже корисно, ніж розповідати чергову небилицю про свої неіснуючі подвиги.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...