Про твій характер розповість твій блог

Про твій характер розповість твій блогОнлайн спілкування може розповісти багато про людину, але не те, що він набирає на клавіатурі, а те, про що мовчить. Що ж можна прочитати між рядків?

Психологи США з університету Колорадо придумали як по блогу або чату можна визначити характер чоловіка або жінки.

В результаті лексичного аналізу 694 блогерів за допомогою спеціальної комп’ютерної програми були визначені найчастіше використовувані терміни. Потім психологи виявили зв’язки між лексикою і особистими якостями авторів.

Зокрема, такі слова як сльози, бар, друзі, круто, а також незавершені фрази і відсутність розділових знаків говорять про відкритий, активний темперамент екстраверта.

Якщо ж в тексті блога або чату частіше зустрічаються слова на зразок таких, як важкий, хворий, нестерпний, важкий, це указує на схильність блогера до емоційної нестійкості і схильності стресам. Такі люди частіше скаржаться на все що завгодно.

Крім того, люди, які віддають перевагу словам культура, історія, мистецтво, мир, природа, схильні до спілкування, часто є відкритими і неконфліктними. Вони також готові вступати в суперечки і уперто обстоюють свою думку.

Якщо ж в текстах блога і форуму якогось користувача часто зустрічаються слова любов, відносини, ніжність, значить що вони добрі і чуйні, а також неагресивні люди. Вульгарні і грубі часто згадують секс, порнографію, насильство.

Також, у дівчат з сильною залежністю від чужої думки нерідко з’являється слово "розмір". Виявилося, що пані, що комплексують, постійно знаходяться в пошуку потрібного розміру одягу і взуття.

Зверни увагу на манеру спілкування в Інтернеті людини, яка тобі приглянулася.

Джерело: lb.ua

Поділитися в...

Вас може зацікавити...