• Без категорії

Про сперму ревнивця

ЗрадаСперма чоловіка, що підозрює кохану в зраді, відрізняється від сім’я представника сильної статі, не стурбованого питанням, чи зраджувала йому партнерка. Це чітко показує аналіз сперми.

За словами клінічного сексолога з Великобританії доктора Ліндсей До, до 40% всіх чоловічих еякуляцій містять так звані “сперматозоїди-камікадзе”, які не повинні дати своїм побратимам від інших чоловіків запліднити яйцеклітину. І якщо чоловік підозрює жінку у зраді, то рівень “камікадзе” в його спермі зростає, так як вони повинні атакувати сторонні сперматозоїди.

Спеціаліст називає такий метод боротьби блокуванням, так як “сперматозоїди-камікадзе” використовують свої хвости в якості спіралей, за допомогою якої вони будують стіни і барикади на шляху ворожих сперматозоїдів. Цікаво, що раніше вчені вважали таких “камікадзе” ригідними, так як сперматозоїди не прагнули до запліднення і вмирали.

Цікаво, що рівень “камікадзе” в аналізі сперми цілком і повністю залежить від настрою самого чоловіка. Якщо він всерйоз підозрює свою подругу у зраді, то його організм виробляє велику кількість таких сперматозоїдів. І хоча з одного боку це знижує ймовірність зачаття дитини від коханця, з іншого знижується і шанс на зачаття від офіційного партнера, адже кількість звичайних сперматозоїдів у нього знижується заради виробництва “вбивць”.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...