Про сонники

сонник

Сонник Азара

Мистецтво тлумачення снів йде корінням ще в біблійну епоху, і поштовх розвитку тлумаченню снів по суті дав Йосип, правильно розшифрувавши символи сновидіння фараона, давши йому не дуже радісний, але дуже вірний прогноз. Можна скористатися онлайн сонником.

Ассирійський сонник

Він заснований на древньому соннику ассірійського народу, написаному на глиняних табличках до нашої ери. Давні тексти дійшли до нас у поганому стані, тому цей сонник частково складається з перекладу А.Оппенгейма, а частково складений на основі книги «Сонник: тлумачення снів від Артемідора до Міллера».

Сонник Ванги

Знаменита сліпа провидиця Ванга багато своїх пророцтв робила саме на основі видінь і снів, в яких їй були картини сьогодення і майбутнього. СонникВанги не містить великої кількості визначень, проте він дуже докладний і розглядє символи в контексті загального сюжету сну.

Сонник Копалінського

Владислав Копалінский багато років присвятив вивченню символіки різних сфер нашого життя. У 1990-му році вийшла в світ його книга «Словник символів», на основі якої і був складений незвичайний і багатозначний «Сонник Копалінського»

Кулінарний сонник

Мабуть, один з найбільш неординарних сонників, всі поняття в якому запозичені з кулінарії.

Сонник Юрія Лонго

Один з небагатьох сонників, де езотерична складова поєднана з позицією офіційної психології. Автор сонника Юрій Андрійович Лонго – білий маг, цілитель і психолог, широко відомий в Росії і за її межами.

Сонник Девіда Лоффа

Відрізняється від інших виключно індивідуальним підходом до тлумачення снів, спирається при тлумаченні на життєві обставини, минуле, стать і навіть характер людини.

Місячний сонник

Унікальний сонник, який пропонує тлумачити сновидіння і обчислювати відсоток їх виконання, виходячи з місячних фаз.

Любовний сонник

Якщо вас хвилюють стосунки з коханою людиною і ви хочете дізнатися, що чекає вас обох у майбутньому, то «Любовний сонник» – це та книга, яка допоможе вам у цьому. Усі визначення з цього сонника так чи інакше пов’язані зі сферою любовних відносин.

Сонник Міллера

Найпопулярніший і об’ємний сонник з усіх існуючих. Різноманіття понять дозволяє найбільш докладно розібрати кожен сон, спрогнозувати майбутнє і розібратися в аспектах сьогодення.

Мусульманський сонник

Здебільшого орієнтований на мусульман, відображає цінності їх вчення і внутрішнього світу, проте разом з цим містить ряд універсальних визначень, які підходять і для європейської свідомості.

Сонник Нострадамуса

Був складений близько 500 років тому на основі пророцтв великого провидця 20-го століття Мішеля Нострадамуса, містить широкий ряд визначень, зачіпає багато сфер суспільного та особистого життя.

Сонник Симона Кананіта

Сонник складений на основі давньогрецької «Книги Снів», яка, як стверджують, використовувалася ще апостолом Симоном для тлумачення снів.

Сучасний сонник

Універсальний сонник, який, крім традиційних визначень, містить сучасні поняття, які не можна зустріти в працях авторів минулого.

Український сонник

Автор сонника – Микола Костянтинович Дмитренко, який стверджував, що існує лінгвістичний взаємозв’язок між образами снів і реальними обставинами. Наприклад, побачивши уві сні зАмок, готуйтеся до обмежень або навіть взяття під варту (замок).

Сонник Фройда

Заснований на книзі знаменитого засновника психоаналізу Зигмунда Фройда «Тлумачення снів». Автор стверджував, що наші сни – це прояв потайних бажань сексуального характеру, тому переважна більшість символів сновидінь «Сонник Фройда» трактує саме з інтимною позиції.

Сонник міс Хассе

Сонник, складений медіумом міс Хассе, в якому ймовірність того, що сон здійсниться, розраховується, виходячи з календарних чисел.

Езотеричний сонник

Сонник для тих, хто через тлумачення снів прагне знайти свій істинно вірний духовний шлях, відкрити завісу містичних таємниць реальності, побачити прийдешнє, на крок наблизитися до розуміння взаємодії високих матерій і фізичного світу.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...