Про що порнофільми брешуть чоловікам

Про що порнофільми брешуть чоловікам6 головних помилок

Чоловіки – великі діти. І як діти, надивившись колись порнографічних фільмів, вони як і раніше наївно вважають, що в реальному інтимному житті все повинне бути саме так! В більшості своїй такі чоловіки думають, що:

– сім’явипорскування неодмінно повинне здійснюватися на жінку;

– анальний секс безпечний, а значить можна обійтися і без презерватива;

– жінкам подобається ковтати сперму, а якщо не дуже подобається, то вона завжди заради коханого чоловіка готова на це погодитися;

– під час сексу можна комбінувати різні його варіанти – вагінальний, оральний, анальний, при цьому не міняючи презерватив.

Тому якщо ви помітили за своїм чоловіком щось подібне, поспішіть виправити ситуацію. Тактовно поясніть йому, що ви готові на певні експерименти (в межах розумного), але гігієна у такому разі повинна бути над усе! І дайте зрозуміти, що далеко не все, що показують на екрані, варто втілювати в сексі. Секс в першу чергу повинен приносити насолоду і задоволення обом партнерам, а не дарувати негативні емоції.

Реальні розміри

Практично у всіх порнофільмах акцент ставиться на те, що у чоловіка – велика гідність. Саме від цього в подібних фільмах залежить рівень задоволення від сексу і його тривалість. Тому у багатьох чоловіків виникають комплекси з приводу свого статевого члена. Вони вважають, що повноцінно задовольнити жінку, якщо у нього там менше 20 см, вже не вийде. Якщо ваш обранець дотепер не зрозумів, що всі ці твердження – не інакше як простий міф, допоможіть йому в цьому! Все залежить лише від самої техніки, від уміння управляти своїм статевим органом! Ну, а показати, що розміри і сексуальність у жінок ніяк абсолютно не зв’язані між собою – ви зможете без складнощів!

Реальний секс в авто

Оральний секс за кермом автомобіля дотепер залишається лише мрією багатьох чоловіків, яку їм так і не вдалося втілити в реальність! Чоловіки, знову-таки надивившись різних фільмів, чомусь вважають, що оральний секс під час руху авто – не тільки дуже незвичайний, але і дуже приємний!

Якщо ваш партнер дотепер думає так, проясніть ситуацію! Розкажіть про те, що секс хай і оральний, під час руху автомобіля – дуже і дуже небезпечний. Варто відвернутися тільки на секундочку – і аварії не уникнути! А воно вам обом треба? Як варіант запропонуєте здійснити цю затію під час простою машини – можна під час проглядання якого-небудь романтично-еротичного фільму в автомобільному кінотеатрі! І ваш чоловік фактично свою мрію здійснить, і ви обидва будете в безпеці! Та і задоволення більше!

Реальний секс в шлюбі

Більшість чоловіків наївно вважає, що шлюб – це крок, після якого секс практично зникне з його життя!

Якщо ваш чоловік теж дотепер так думає – не бійтеся посперечатися з ним. І, варто відзначити, ви виявитеся праві! Адже за статистичними даними, подружжя займається сексом набагато частіше, ніж поза шлюбом. Якщо в житті подружжя інтим присутній, в середньому, 3 рази на тиждень, то в житті позашлюбних пар він буває лише 1 разів на 10 днів! Відчувається різниця?! З офіційними даними ваш партнер посперечатися вже просто не зможе! І аргументів проти висновку офіційного шлюбу у нього стане менше!

Джерело: proUA.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...