• Без категорії

Про що найчастіше брешуть в ліжку

Про що найчастіше брешуть в ліжкуКоли мова заходить про інтимні проблеми, люди часто обдурюють один одного. А як часто ви недоговорюєте або перебільшуєте щось, що торкається сексуально сфери?

Якщо ви упевнені, що секретів один від одного немає, ви і ваша друга половинка кристально чесні, тоді вам тим більше слід ознайомитися з 10 найпопулярнішими фразами в рейтингу постільної брехні. Можливо, ви зробите для себе певні висновки.

1. Вона говорить: “Я кінчила”, що значить “Мені хотілося б продовжити відносини з тобою”. На сьогоднішній день пари судять про поведінку партнера в основному по порнографічних фільмах. Тобто “чим голосніше кричить, тим краще”. Але багато жінок забувають, що зображати оргазм перед умілим (або неупередженим) чоловіком – справа провальна. Симулювати спазматичні скорочення шийки матки або вихід слизистої пробки (яку чоловік відчуває як гарячу текучу рідину) неможливо.

Статистика не заспокоює: приблизно 33-34% жінок взагалі не переживають оргазму. В середньому, дівчата починають статеве життя в 17 років. При цьому перший справжній оргазм у них трапляється до двадцяти семи років. Проте, бурхливо вони проводять саме молоді роки, насолоджуються сексом без оргазму, імітуючи його. Як запевняють сексологи, найважчий удар, який можна нанести чоловіку, – це вказати на його недієздатність, що виражається в “невмінні довести жінку до оргазму “. Якщо ви не можете сказати про оргазм, краще задовольнитися фразами "це було незабутньо" або "так, це однозначно кращий секс в моєму житті".

Проте, в серйозних відносинах, доведеться говорити правду. Звичайно, говорити, що ви не кінчаєте саме з ним теж неправильно. Краще "признатися", що не виходить оргазму взагалі.

2. Він говорить: “У мене було багато жінок “, маючи на увазі: “Я відмінний коханець. Хіба це не мотив зайти до мене на чашку кави?”

Жінок дратують подібні вислови. Партнер хоче всього лише справити на вас враження, коли хвалиться кількістю своїх перемог. Всі чоловіки, судячи з усього, щиро упевнені, що таким чином представляють своїй дівчині “список рекомендацій”. Як це ні сумно, такі фрази наводять на жінку думки, що вона всього лише чергова, з цих численних перемог і буде забута молодою людиною через добу.

У такій ситуації рекомендується пропустити фразу мимо вух. Схоже, це просто атавізм мавп-самців. Як показують опити, чоловіки пам’ятають ту, з якою йому було дійсно добре, навіть при великій кількості зв’язків.

3. Вона говорить: “Ні, ну що ти, я з ним не спала”. Насправді: “Раптом у нас з тобою вийде щось серйозне”. Жінки, як правило, завжди зменшують кількість партнерів, приховують свій досвід і свої експерименти, що б здаватися “чистішими”. Хоча навіть бувалі пані можуть, розслабившися, пуститися в солодкі спогади у присутності нинішнього партнера.

Брехати в близьких відносинах небезпечно, тому що рано чи пізно попадешся. Зображати святу невинність в третьому браку – процес невдячний. Що робити? Розказуйте загалом – ні імен, ні дат, ні фізіологічних подробиць. Не більш конкретно, ніж опис фантазії або вчорашнього фільму. Свої маленькі жіночі таємниці потрібно зберігати, тому що в ліжку не вітається гола правда.

4. Все одно хто говорить: “Це був кращий секс в моєму житті”. Це значить звичайне “Спасибі”. Були проведені анонімні дослідження у всіх країнах, які виявили, що жінки майже завжди перебільшують власний ступінь насолоди. Чоловіки ж можуть взагалі нічого не говорити (чим обідняють відчуття подруги відсотків на сорок).

Що робити у такому разі? Спробуйте перейняти тактику і запитаєте: "Тобі сподобалося?" Але зовсім не з метою потішити свою самолюбність, а щоб одержати корисну інформацію.

5. Вона говорить: ”У мене немає еротичних фантазій”. Мається на увазі: "Так, я хочу, щоб зі мною зайнялися грубим сексом два плечистих мачо. Але ніколи, не під якими тортурами про це не скажу". Переважна більшість чоловіків мріє про те, щоб їх партнерка узяла ініціативу в свої руки. Тим більше, чоловіки “люблять вухами” не менше, ніж жінки. Просто зізнаються в цьому рідко. Розповідь про ваші фантазії подіє краще, ніж кілограм свіжої віагри випитої натщесерце.

Що робити? Спробуйте подивитися порно разом, або полазити по сайтах знайомств, де зустрічаються люди з такими фантазіями, що ваші найзаповітніші здаються безневинною витівкою переконаної діви. У якийсь момент ви просто признаєтеся: “А мені теж хотілося б так”. Якщо подолати мовний бар’єр не виходить, зіграйте у фанти на бажання, або відправте мейл або смс-ку еротичного характеру. Тільки будьте акуратнішими, не помиліться адресатом.

6. Він говорить: ”Секс з нею був, але вона мені не подобалася”, що означає: “Тільки, будь ласка, без сцен”. Сцена ревнощів, безперечно, буде доречна в даній ситуації. Секс без симпатії трапляється лише в пору юнацької гіперсексуальності або з повією. А середній “дорослий” столичний роман триває 2,5 місяці або – в інших вимірюваннях – 6 разів.

Якщо у них ЦЕ було, значить, щось в ній все-таки привертало. На жаль, рецептів, щоб вийти з цієї ситуації, ні. Висновки ж зробити варто.

7. Вона говорить: “Розмір не має значення”. Що означає: “Навіщо кривдити хорошого людини?” І дійсно, адже він же ні в чому не винуватий! Придумайте переконливу причину, по якій ви не зможете зустрітися з ним наступного разу.

8. Вона говорить: “Ти в ліжку – ніщо”. Має на увазі: ” Я помщуся тобі за всі мої страждання”. Під час сварок багато жінок б’ють нижче за пояс (не завжди фізично) і багато хто говорить партнеру, що не задоволені його чоловічими здібностями. Скільки б потім вибачень не сипалося, чоловіки це пам’ятатимуть. Сковородою по голові – будь ласка, але секс – це святе. Краще всього від цих висловів просто відмовитися. Замініть їх на нейтральне: “Ти поводишся як козел”, або “Ти мені все життя зламав”.

9. Вона говорить: “Я тобі зраджувала”. Що означає: “Не знаю, як би тебе ще образити”. Кожна третя жінка після розлучення з чоловіком признається йому в зрадах. У тому числі і тих, яких не було, аби образити і принизити свою колишню другу половинку. Притримайте язика! Коли захочеться помиритися або мати хоча б пристойні дружні відносини, такі слова не дадуть йому відноситися до вас добре.

10. Він говорить: “Ти добре займаєшся оральним сексом “. Що означає? “Хочу ще”. Ви запитаєте, що робити? А він добре поводився останнім часом?..

Джерело: proUA.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...