Про що можуть розповісти жіночі ноги?

Про що можуть розповісти жіночі ноги?Передаючи інформацію невербально, ми тим самим посилаємо іншим сигнали. Люди, які вміють їх розшифровувати, тримають в руках великий козир. Про що можуть «говорити» пози ніг, які приймає жінка?

1. Якщо жінка стоїть з широко розставленими ногами, то вона достатньо наполеглива і вперта натура. Їй властива величезна пробивна потужність, і нездатність до гнучкості і компромісів досягши поставлених цілей. Якщо вона зважилася на щось, відмовитися від своїх намірів їй дуже складно.

2. Пані стоїть рівно, а ноги її разом – урівноважена особа, терпляча до людських недоліків, стримана в прояві почуттів, практична і господарська. Вона хороший друг. Проте в її обличчі може бути присутня деяка холодність, що може перешкодити їй в контактах з людьми.

3. Якщо дівчина спирається на одну ногу, а іншу трохи висуває вперед, то вона відрізняється сильним темпераментом, активністю і стійкою життєвою позицією. Вона обожнює бути в центрі уваги, займається тільки тим, що точно неї виходить, при цьому проявляє гнучкість і завжди досягає поставлених цілей.

4. Любителі схрещувати ноги – це честолюбні пані, які постійно будують плани і кар’єру. Дім і сім’я в них на другому плані. Вони не бояться брати на себе відповідальність, часто грають "першу скрипку" в парі з чоловіком.

5. Ті дівчата, які сидять, закинувши одну ногу на іншу – впевнені в собі і своїй неперевершеності. Вони знають, що справляють незабутнє враження на оточуючих. Їм властиво насолоджуватися життям і робити все легко і з задоволенням. Саме вони заманюють чоловіків в пучину божевілля і насолоди.

6. Сидячі рівно жінки, що сполучають ноги разом і трохи висуваючі їх вперед (часто спираються на всю ступню) – достатньо консервативні, щирі і чесні, іноді надмірно прямолінійні. Можуть здаватися холодними (якщо чоловік не цікавить її).

7. Якщо дівчина сидить і при цьому тримає коліна зімкнутими, а ступні широко розставленими, то це натура, що явно коливається, прагнуча до спілкування з протилежною статтю і одночасно боїться цього.

8. Сидячи, жінка чіпляє одну ногу за іншу – ознака стриманості, нерішучості і невпевненості в собі. Хоча іноді так сідають, надівши дуже коротку спідницю або порвавши колготки на самому видному місці.

9. Якщо дівчині властиво сидіти, схрестивши їх і злегка витягнувши ноги вперед, то це владна і достатньо жорстка персона. Вона прагне до верховенства, ревнива і раціональна, і це заважає їй в особистому житті.

Читай також про те, що можуть розповісти про твій характер сексуальні пози, які ти вибираєш

Джерело: www.sympaty.net

Поділитися в...

Вас може зацікавити...