• Без категорії

Про що говорить білок в сечі?

Про що говорить білок в сечі?

Під час вагітності майбутня мама часто здає аналізи. Лікарі завжди дуже уважно ставляться до підвищеного білка в сечі. Який іноді свідчить про небезпеку.

Білок є структурною і функціональною основою життєдіяльності всіх живих організмів (від вірусів до людини). Існує безліч видів білків, кожний з яких виконує свою задачу.

Вміст білків в крові в певній кількості вважається нормою, чого не скажеш про сечу.

У нормі білок в сечі не повинен бути присутнім.
Якщо аналіз сечі знаходить в ній його присутність, є одним з важливих симптомів захворювань нирок і сечових шляхів. Виділення білка з сечею називають протеїнурією.

Білок в сечі під час вагітності в дуже маленьких кількостях (до 300 міліграм в добу) вважається нормою, оскільки в цей період знижується функціонування нирок, здавлених маткою, що збілььшується. Перевищення цієї норми свідчить про порушення функції нирок, як і поза вагітністю, загостренні їх хронічних захворювань.

Проте у зв’язку з тим, що організм в період вагітності випробовує серйозні перевантаження, жінці в цьому випадку необхідний ще ретельніший контроль лікарів. Крім захворювань нирок і сечових шляхів протеїнурія під час вагітності може бути симптомом гестоза – досить серйозного захворювання, при якому потрібна госпіталізація. Тривало існуюча протеїнурія також вимагає госпіталізації і лікування; іноді, для того, щоб зберегти життя матері і дитини, стає необхідною стимуляція передчасних пологів.

Впродовж всього терміну вагітності аналіз сечі проводиться регулярно – тільки це допоможе уникнути виникнення ускладнень.

Джерело: http://www.plansem.ru/belok-moche.php

НА ГОЛОВНУ – Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...