• Без категорії

Про що думають чоловіки під час сексу?

Про що думають чоловіки під час сексу?Чи мелькають у них голові які-небудь думки, і якщо так, то які? З чим пов’язані ці думки?

1. Відсутність думок або думки, пов’язані з партнеркою

Відсутність яких-небудь думок – найприродніший стан для чоловічої свідомості під час сексу. Тоді чоловік повністю внутрішньо занурений в процес.

А якщо чоловіка і відвідують якісь думки, то вони пов’язані з партнеркою. Чоловік в думках одержує задоволення від споглядання тіла партнерки, від дотику до неї, її ласк. Йому приносить задоволення думка про те, з якою красивою жінкою він займається сексом.

2. Концентрація на собі під час сексу

Можна назвати це схильністю до самолюбовання і егоїзму. Партнерка, відчуття близькості з нею відходять для нього на другий план. Секс для нього свого роду розвагу, гра.

Крім фізичного задоволення, чоловік одержує уявне задоволення від того, "який він класний", як рухається його тіла, одержує задоволення від думки про те, як повинно бути, він зараз мужньо виглядає, насолоджується спогляданням того, як входить в партнерку його член.

3. Думки, пов’язані з позами і технікою сексу

Подібні думки ненадовго забрідають в голову чоловіка. Наприклад, чи не "пора змінити позу", "цікаво, а не чи не імітує вона оргазм", "ми дуже наблизилися до краю ліжка, потрібно небагато відсунутися", "я скоро кінчу".

4.Сторонні думки, породжені проблемами

Такі думки пов’язані з ще важливішими для нього справами і невирішеними проблемами.

Наприклад, за півгодини до того, як ви зайнялися сексом, йому подзвонили з роботи і повідомили, що завтра потрібно буде під’їхати на годину раніше, адже йому ще потрібно було встигнути заїхати на мийку.

Або програла улюблена команда, виграючи по ходу всього матчу. Або через день 8 березня, а він так і не вибрав тобі подарунок.

Хоч він і займається сексом, але не одержує повного задоволення, і думки про невирішені проблеми весь час лізуть до нього в голову, пише Красива і Успішна.

5. Занурення в еротичні фантазії

Згідно опитам, біля третини чоловіків, займаючись сексом, регулярно занурюються в свої еротичні фантазії . Як правило, ці фантазії не пов’язані з партнеркою – одержуючи лише фізичне задоволення від сексу з нею, чоловік в думках зраджує її, уявляючи, що займається сексом з іншою.

Наприклад, уявляє, що робить це з блондинкою з пишними грудьми, яких бачив недавно на вулиці.

Або уявляє, що окрім партнерки, поряд знаходиться ще одна дівчина, і вони займаються сексом утрьох.

Або, наприклад, представляє себе героєм оргії з недавно проглянутого порнофільму.

Джерело: woman.delfi.ua

Поділитися в...

Вас може зацікавити...