Про природні і синтетичні вітаміни

Про природні і синтетичні вітаміни Для майбутньої дитини, що ще не народилася, організм його майбутньої матері – єдине джерело живлення, джерело не тільки корисних, але і шкідливих речовин. Ви несете відповідальність за створення здорового, природного хімічного середовища, в якій Ваша дитина зможе повноцінно розвиватися.

Постарайтеся обмежити, а краще зовсім виключити з свого раціону, всі ненатуральні продукти. Їжте те, що легко засвоюється і віддавайте перевагу живій їжі – свіжим овочам, фруктам, злакам, горіхам.

Основні необхідні вітаміни: фолієва кислота, вітамін Е, йод.

Якщо ви харчуєтеся правильно і різноманітно, переважно натуральними продуктами, у вашому раціоні завжди багато свіжих фруктів і овочів, можете бути упевнені – нестача вітамінів і корисних речовин вам не загрожує.

Про синтетичні вітаміни

Сьогодні багато майбутніх батьків прагнуть компенсувати неповноцінне живлення прийомом синтетичних вітамінів. При цьому, справа деколи доходить до абсурду – повної відсутності яких би те ні було натуральних продуктів в раціоні майбутніх батьків. Особливо – у чоловіків. Адже для більшості сучасних чоловіків фрукти і овочі взагалі не їжа, а в найкращому випадку – святковий десерт або закуска.

Пам’ятайте, що приймаючи синтетичні вітаміни в пігулках, ви одержуєте далеко не ті вітаміни, які містяться в натуральних продуктах, а лише їх синтетичні аналоги, одержані за допомогою сучасних досягнень хімічної промисловості.

Крім того, синтетичні вітаміни:

– гірше засвоюються;

– часто менш ефективні, або не ефективні зовсім;

– не можуть успішно виконувати функції, властиві природним вітамінам;

– накопичуються в організмі і викликають різні токсичні реакції.

На відміну від синтетичних, природним вітамінам в натуральних продуктах завжди супроводять додаткові речовини, сприяючі їх засвоєнню. Природні вітаміни, навіть у великих кількостях, не викликають побічних реакцій.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...