Про подушки для вагітних

happysleep.com.ua/ru/catalog_Podushki/rubric_420/

На останніх місяцях вагітності кожна жінка ловить себе на думці про те, що знайти собі зручну позу для сну все складніше і складніше. Вже й так крутишся, і так крутишся, а все не те. Так хочеться знову разлягтися на животі, але не можна – для малюка це небезпечно. На спині залежуватися лікарі теж не рекомендують. Залишається моститися на бочок, але це простіше сказати, ніж зробити.

Що ж залишається майбутнім матусям, окрім як крутитися всю ніч у пошуках оптимальної пози? А вихід все ж є – спеціальна подушка для вагітних, завдяки якій сон стане комфортним та приємним.

Звичайно, вагітні жінки і так обкладаються подушками, намагаючись створити собі сприятливу атмосферу для сну. Але навіщо вибудовувати ці фортеці з декоративних подушок, якщо можна придбати всього одну, призначену спеціально для цих цілей? Адже сьогодні ринок пропонує нам безліч моделей подушок для вагітних, вибирай – не хочу!

Які бувають подушки для вагітних?

U-подібна подушка

Це найпопулярніша модель серед вагітних жінок. Завдяки своїй зручній формі дана подушка буде відмінно підтримувати Ваш зростаючий животик і Вашу спинку. І найголовніше, ця опора буде рівномірною.

Ця подушечка так дбайливо «обіймає» майбутню маму, що перевертаючись на інший бік абсолютно немає потреби перевертати і подушку. Вона в будь-якій позиції забезпечить Вам комфорт. Проте слід враховувати, що подушка цієї форми досить значних розмірів, тому вона підійде тільки тим, у кого велике ліжко.

С-подібна подушка

Така подушка хороша тим, що підходить не тільки для сну. Вночі цей аксесуар буде підтримувати Ваші животик і спинку, а вдень допоможе зручно розташуватися напівлежачи або сидячи. Словом, для вагітних жінок це незамінна річ.

Окремо варто сказати про вигідні параметри цієї подушки. Вона досить компактна, тому нікому не завадить в ліжку. Ви навіть зможете взяти її з собою, якщо вирушаєте в подорож або в гості.

G-подібна подушка

Дана подушка, як Ви вже здогадалися, за формою нагадує букву англійського алфавіту. Це дуже вигідна форма, яка дозволить Вам прийняти безліч зручних поз і зняти м’язову напругу, гарненько розслабитися.

Розміри такої подушки бувають різні. Ви можете замовити як невелику подушку, так і аксесуар значних розмірів, щоб одночасно розслабити і спину, і ніжки, і голову.

L-подібна подушка

Ця подушечка являє собою довгастий валик із закругленою верхньої або нижньої (як Вам зручно) частиною. Ви легко зможете використовувати подушку для власної зручності, підкладаючи її під спину або під голову.

Така подушка не займає на ліжку багато місця, так що не заподіє незручностей чоловікові вагітної жінки.

I-подібна подушка

Абсолютно невигадлива подушечка, що представляє собою акуратний валик. Незважаючи на свою просту форму і виняткову компактність, подушка подарує Вам незабутні відчуття і зніме втому і напругу. Зрозуміло, турбуватися про те, що в ліжку стане затісно через такий аксесуар, абсолютно не варто.

Подушка-рогалик

Дуже популярна модель серед майбутніх матусь. Її вигідна форма обіймає все тіло вагітної жінки, підтримуючи спину і живіт, дозволяючи зручно прилаштувати голову і ніжки.

Розміри такої подушки можна підібрати виходячи з розмірів свого ліжка, щоб нікому не заважати.

Подушка-бумеранг

Така подушка є злегка видозміненим варіантом С-подібної подушки. Зазвичай вона виконується у великому розмірі, що дозволяє жінці влягтися на подушку всім тілом. Незважаючи на свою громіздкість, цей аксесуар люблять жінки, так як розслаблення з ним забезпечено.

Чи варто звертати увагу на наповнювач?

Сьогодні в якості наповнювача для подушок, призначених для вагітних, пропонуються холлофайбер і пінополістирол. Що це за наповнювачі і з чим їх їдять?

Холлофайбер – це популярна нині набивка, виготовлена ​​за сучасними технологіями. Даний матеріал складається з порожнистих волосків, які в кінцевому підсумку надають виробу ефект пружини.

Подушки з холлофайбером хороші тим, що досить довговічні. Вони не втрачають форми, як би Ви на них не лежали. Навіть після прання вони будуть виглядати так, ніби їх щойно купили.

Пінополістирол також користується успіхом за рахунок своєї універсальності. Він складається з маленьких кульок, які щільно-щільно набиті. Завдяки цим кулькам подушка для вагітних буде підлаштовуватися під обриси тіла майбутньої матусі, що, безсумнівно, має свої переваги. Єдине, на що слід звернути увагу – це на звук, який може видавати подушка. Багато жінок скаржаться на те, що вона шарудить.

Деякі виробники воліють начиняти подушки для вагітних синтепоном або пір’ям, проте майбутнім матусям не рекомендується звертати увагу на такі товари.

Подушки для вагітних з холлофайбер і пенополістрол кращі тим, що:

  • не вбирають запахи, а тому не зможуть порушити Ваш сон неприємними віяннями;
  • вологостійкі, що позбавить Вас від неприємного відчуття мокроти;
  • в них не заводяться кліщі та інші мікроорганізми, що не може не радувати;
  • вони гіпоалергенні, адже під час вагітності чутливість жінки зростає до неймовірних висот, навіть якщо раніше схильності до алергії не спостерігалося.

Чи такий вже необхідний цей атрибут?

Багато матусь скептично ставляться до подушок для вагітних, так як не бачать в них необхідності. Насправді, вони дійсно значним чином полегшують життя жінок, які виношують дитину. До того ж, після народження дитини потреба в подушці не зникне – на них дуже зручно годувати малюків.

Але, в будь-якому випадку, вирішувати Вам. Якщо фінансове становище Вашої сім’ї досить критичне, то можна спробувати використання звичайних, декоративних подушок.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...