Про красиві груди, силікон та годування

Про красиві груди, силікон та годуванняЗ давніх часів ставлення до жіночої зовнішності істотно варіювалось. Наприклад, у багатьох народів еталоном краси служили панянки вкрай неосяжних форм. Турецькі султани платили шалені гроші за наших «руденьких» красунь. Східні чоловіки донині задивляються на великооких європейок, змушуючи місцевих модниць вдаватися до пластики. Тим не менше, і раніше, і зараз вважалося, що одна з найпривабливіших деталей виразної жіночої фігури – пишні груди. А оскільки законам природи немає ніякого діла до людських ідеалів, жінкам нерідко доводилося виправляти “маленькі” прикрі непорозуміння. Більшість панночок, само собою, користувалися текстильними хитрощами кшталт спеціальних корсетів, подушечок, рюшів і воланів або їх сучасного аналога – пуш – апу. Тим не менш, завжди знаходилися відчайдухи, готові на більш радикальні заходи.

Страшно подумати, що тільки не винаходили лікарі в минулому, щоб задовольнити «ринковий попит». Жінки дозволяли катувати себе введенням під шкіру парафіну, різних масел і іншої гидоти. На що організм закономірно реагував відторгненням і різними запаленнями, аж до летальних випадків. Своєрідним проривом в області індустрії краси став винахід поліакріламідного гелю, який вводили за допомогою шприца. На жаль, результат його використання не надто потішив представниць прекрасної статі. Він мав звичай скочуватися в грудки, що явно виділяються на тлі шкіри. Щоб позбутися від даного недоліку необхідна була оболонка, яка б утримувала гель в правильній формі. Медики всього світу ламали голову над даним питанням, поки вчені американського військового комплексу не винайшли силікон. Іншими словами, як не парадоксально це звучить, але весь сучасний порнографічний бізнес базується на досягненні військових.

Грудне вигодовування

За даними медиків, силіконові груди не впливають ні на вагітність, ні на годування малюка. Розрив імплантату, за статистикою, трапляється в 1,5% випадків. Але навіть при витоку силікону він не може просочитися в молоко. Для особливо нервових мам можна відзначити, що вміст імплантату, в будь-якому випадку абсолютно безпечний для дитини. З того ж самого матеріалу виготовляються пустушки, деякі дитячі іграшки і навіть окремі лікарські препарати для усунення колік.

Але не все так гладко. Наявність імплантату може вплинути на вироблення грудного молока. Причому важливу роль грає місце розрізу тканин. Найбільш безпечними вважаються протези, введені з-під нижньої частини грудей. Найризикованіші – через ареолу. Має значення і розташування протеза. Якщо імплантат лежить над грудним м’язом, то кількість виробленого молока може істотно скоротитися в порівнянні з іншими методами протезування.

Проте, як би там не було, слід пам’ятати, що навіть невелика кількість грудного молока значно корисніше для малюка, ніж його повна відсутність. Тому операції по збільшенню грудей, ні в якому разі, не є перешкодою до природного годування.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...