Про користь грудного вигодовування

Про користь грудного вигодовуванняЗа даними досліджень, опублікованим недавно в журналі Американської медичної асоціації, жінка, що годувала дитину грудьми не менше року, захищає себе і свою дитину від діабету – ризик розвитку цього захворювання знижується на 15 відсотків.

Грудне молоко захищає дитину від небезпеки розвитку алергії – довели вчені з Американського коледжу по вивченню алергії, астми і імунології. Особливо важливо, щоб дитина одержувала речовини, що містяться тільки в грудному молоці, в перші три місяці життя – відзначають дослідники.

За даними ВОЗ, дуже ранній перехід на жорстку їжу, а також заміна материнського молока тваринним молоком (наприклад, коров’ячим) знижує імунітет дитини проти ВІЛ.

Годування грудьми сприяє навіть розвитку інтелекту малюка – такого висновку дійшли експерти з Королівського коледжу Лондону (Великобританія), університетів Дьюка (США) і Отаго (Нова Зеландія). Розглянувши ефекти жирних кислот, що містяться в жіночому молоці, вчені з’ясували, що ці кислоти сприяють пізнавальному розвитку на ранніх стадіях життя людини.

І, звичайно ж, фізичний контакт між мамою і немовлям під час годування створює відчуття захищеності: дитина відчуває позитивні емоції і заспокоюється.

Джерело: passion.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...