Про бренд MaryKay

в каталоге Mary Kay 2015

Мері Кей -американська приватна компанія прямих продажів, яка продає продукти косметики. За прямими продажами Мері Кей була шостою за величиною компанією прямих продажів у світі в 2011 році, сума чистих продажів – 2,9 млрд доларів США.

Мері Кей заснована в м. Еддісон, штат Техас, за межами Далласа. Компанія була заснована Мері Кей Еш в 1963 році. Річард Роджерс, син Мері Кей, є головою, а Давид Хол -президент і генеральний директор, був призначений в 2006 році.

Мері Кей продає косметику через модель Multi-LevelMarketing. ПостачальникиMaryKay (так звані “консультанти краси”) потенційно можуть зробити свій дохід безпосередньо продаючи людям товар, а також отримати частку продажів тих людей, яких вони вербують у розподільній мережі. Щоб стати MaryKay дистриб’юторам треба купити $100-ийстартовий комплект.

Як приватна компанія, Мері Кей надає мало інформації про середній дохід своїх продавців. У 2005 році Мері Кей повідомила, що її оптові продажі по всьому світу перевищили $ 2,2 млрд. У 2010 році по всьому світу оптові цифри склали $ 2,5 млрд.США.

Основний завод компанії знаходиться в Далласі, штат Техас.

Другий завод був відкритий в місті Ханчжоу, Китай для виробництва та упаковки продуктів для цього ринку. Третій завод був відкритий в 1997 році, в (Ла-Шо-де-Фон) Швейцарії, для європейського ринку. Швейцарський завод закритий у 2003 році.

У 1968 році Мері Кей Еш купила перший рожевийCadillacуДаллаських дилерів. Cadillac служив мобільною рекламою для бізнесу. У наступному році, Еш винагородила п’ятірку кращих продавців компанії автомобілями CoupedeVille. GeneralMotors пофарбував 100000 машин для користувачівMaryKay. Специфічний відтінок автомобілів змінився за ці роки від кольору жуйки до майже білого перламутру. GeneralMotors та MaryKay уклали ексклюзивну угоду про продаж автомобілів конкретного відтінку тільки через MaryKay. Автомобілі пропонуються дистриб’юторам на два роки в оренду. Після закінчення терміну оренди, автомобілі перефарбовують перед перепродажем.

Мері Кей має різні рівні стимулювання своїх консультантів. Незалежні Консультанти краси можуть заробити використання білого ChevyCruze, або грошову компенсацію в розмірі $ 375 на місяць. Незалежні директори з продажу можуть вибрати чорний ToyotaCamry, ChevyEquinox, або $ 500 на місяць. Кращі незалежні директори з продажу можуть вибирати між рожевим Cadillac DTS, Cadillac CTS, або готівковий варіант $ 900 в місяць.

Конкретні вимоги до кваліфікації працівника, щоб заробити автомобіль залежать від країни. Якщо ці кваліфікації не будуть виконані, то дистриб’ютор повинен заплатити за частину оренди автомобіля за цей місяць.

У 2011 році, в якості можливого стимулу був введений Форд Мустанг чорного кольору. У 2014 році чорний BMW була введена на це місце, хоча рожевий Кадиллак залишається найбільшою нагородою для тих дистриб’юторів, які продають на $ 100,000 або більше за рік.

Як приватна компанія, Мері Кей не надає всієї своєї фінансової інформації в доступ для громадськості. Існує дуже мало достовірної інформації про фактичні надходження від консультантів.

Є 3 шляхи для консультантів, щоб заробити гроші в MaryKay:

  • Наймання працівників
  • Роздрібна торгівля
  • Комісія від рекрутингу

Мері Кей Еш була оригінальною. Як підприємець і меценат, вона почала свій бізнес з крихітного магазину в Далласі, штат Техас, з п’яти продуктів і однією великої мрією. Ця мрія була – надихнути жінок змінити своє життяі допомогти іншим жінкам досягти успіху.

Сьогодні, з 3,5 млн незалежних консультантів краси, Мері Кей пропонує більше 200 продуктів преміум-класу в більш ніж 35 країнах по всьому світу. За більш ніж 50 років, Мері Кей допомогла віднайти жінкам чудові продукти, і вони їх полюбили: інноваційний догляд за шкірою, макіяж і  незабутні аромати.

Мері Кей також зачіпає серця з допомогою потужної спадщини світової спільноти – всі вдячні одній дивовижній жінці, яка перетворила свою пристрасть до красивого життя в одну з своєму роді історію успіху.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...