Привабливий вигляд – запорука чудового настрою

Привабливий виглядБільшість молодих жінок займаються спортом, аеробікою, ходячи в салони краси, солярії, на масажі, в манікюрні салони, на танці – і все це для того щоб подобатися чоловікам і виглядати красиво, а значить і успішно. Але як зазначають психологи, причинами повинні служити інші пориви та бажання.

Головною причиною, яка повинна керувати жінкою при виборі того чи іншого сертифіката і абонемента в салонно краси або солярій повинна бути любов до самої себе, у бажанні виглядати привабливо для себе і подобається собі. Звичайно, не варто плутати здорову любов до себе і свого тіла з егоїстичної самозакоханістю, яка може бути сліпою, і не факт, що вона приведе вас до більш ідеального зовнішнього вигляду. Дуже важливо знайти цю грань, яка розділяє егоїзм і любов до себе.

Як зауважили психологи, більшість сучасних жінок не вміють себе по-справжньому любити. Прояв любові до самої себе додає жінці не лише зовнішньої привабливості, але і відчуття впевненості в собі і підвищує загальну самооцінку. Не треба любити себе тільки перед виходом в театр або на роботі, або з ранку, це потрібно робити кожну секунду, якщо хочеться прогулятися по вулиці або в дворі і накласти макіяж – так зробіть це. Не варто собі відмовляти навіть якщо ви хочете помити підлогу на кухні не в подертих штанях, а в нових спортивних шортах. Не бійтеся цих поривів, адже це дійсно любов до себе, ви це робите для себе, а не для когось.

Тільки полюбивши себе можна сподобатися по-справжньому чоловікові і бути щасливою жінкою – це правило має запам’ятати кожна жінка.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...