Прискорений цикл привчання до горщика

Прискорений цикл привчання до горщикаУ вихованні дитини не буває легких речей і тим більше немає чогось, що було б менш важливим. Але одна з найголовніших навичок, яка не тільки потрібна дитині, але ще і полегшує вам життя, – це вміння малюка ходити на горщик. От тільки як привчити дитину до горщика? І найголовніше – як зробити це швидко?

Найкраще почати привчати дитину до горщика саме влітку, Причина в тому, що у випадку, якщо процедура з першого разу не вийде, вам все одно доведеться «знищувати» докази і прати одяг. А влітку одягу природно менше. Навчати можна в ігровій формі і застосувати при цьому прискорений цикл привчання дитини до горщика.

1. Дочекайтеся обов’язково моменту, коли у вашого чада буде гарний настрій, щоб дізнаватися нове. А потім розкажіть про те, що хочете пограти з ним в одну дуже цікаву гру.

2. Правильно виберіть форму. Малюк повинен бути або голяка, або в просторих штанцях, але обов’язково без підгузників.

3. Далі прийшла черга інструментів. Принесіть дитині головний елемент в грі – горщик. Також візьміть кілька ляльок і на їх прикладі покажіть, як треба користуватися горщиком. І не забудьте захопити з собою приз, який він отримає, якщо виконає все правильно.

4. Спочатку покажіть всю процедуру на ляльці: як знімати штанці, як сідати на горщик, як одягти їх назад і вилити вміст в умивальник.

5. Краще всього, якщо ви приготуєте горщик і для себе, адже діти насамперед засвоюють інформацію, показану мамою і татом на особистому прикладі. Коли будете демонструвати (насправді чи понарошку), то краще всього ще й озвучувати те, що ви робите: як напружуєтеся, а також яке потім відчуваєте задоволення.

6. Спостерігайте за своїм малюком. Коли він ходить в памперсах, він все одно подає вам знаки- або присідає, або ж дивиться вниз собі під ноги. Тоді бігом до малюка, і на горщик його! А найкраще навчіть його тому, що він сам повинен бігти туди.

7. Горщик, до речі, повинен стоять на видному місці. Краще всього, якщо це буде туалет.

8. І, якщо дитина все зробила правильно, то обов’язково похваліть її, можете навіть вручити приз. Але якщо малюк помилився, то можна і засмутитися, але ні в якому разі не лайте його.

Варто також нагадати, що горщик повинен для маленького чоловічка бути предметом побуту, а не іграшкою. Саме тому краще всього не купувати горщики з безліччю «наворотів» – дитина захоче з ним грати, а цього категорично не можна допускати.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...