Примхи і капризи вагітної жінки

kapryz-vagitnistВагітна жінка – примхлива жінка. І в більшості випадків це, на жаль, не порожні домисли чоловіків, а цілком обґрунтований факт. Майбутню маму долає стільки хвилювань, нових вражень, атак гормонів, що вона не в змозі з усім цим впоратися належним чином. Звідси і дратівливість, часта зміна настрою, підвищена чутливість, вразливість або навпаки – агресивність. Жінці важко з усім цим миритися, але ще важче доводиться її рідним, зокрема чоловікові.

Як пережити примхливість вагітною?

Універсальної поради, природно немає і бути не може. Кожна жінка – унікальна, тому і підхід до неї потрібно застосовувати унікальний. Але загальні лазівки, все-таки є.

Ніколи не кричіть на майбутню матір своїх дітей. Як би не права вона при цьому не була. Пам’ятайте, що всі її «витівки» – не більше, ніж сплеск гормонів. Думайте про дитину і про те, що з його народженням всім вам стане легше.

Вагітні жінки часто забудькуваті, неуважні. Ставтеся до цього поблажливо, не вимагайте більшого, ніж вона в змозі вам дати.

Будь-яку сварку або провокацію з її боку постарайтеся звести до мінімуму. Для цього вам знадобитися сила-силенна сил і терпіння, але воно того варто.

Ніщо так не піднімає настрій жінки, як увага і турбота до неї. Зараз їй як ніколи потрібна ваша допомога, відчуття захищеності, впевненості.

Поганому настрою можна запобігти, якщо частіше підносити різні сюрпризи і подарунки. Наприклад купити нові штори http://new-decor.com.ua/, приготувати щось смачненьке, самостійно виконати якусь роботу, яку повинна була виконати дружина. Пам’ятайте, що подарунки для жінок – цілющий засіб від усіх бід та смутку. Якщо не впевнені в тому, що саме подарувати своїй вагітній дружині – зверніться до неї самої за допомогою. Вона з радістю порине в ці приємні клопоти, і це гарантовано підніме їй настрій на довгий час.

Звичайно ж – шопінг. Кращий засіб зняти депресію і зневіру – зробити подвиг і піти за покупками разом з дружиною. Така прогулянка буде їй вдвічі приємніша.

Постарайтеся розділити всі домашні турботи жінки з нею хоча б навпіл. Це якнайкраще продемонструє вашу готовність допомагати їй і в майбутньому, дасть їй впевненість, що вона не одна.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...