Прикраси з столових приборів

ПрикрасиКолись молодий Джон Марчелло обідав у ресторані зі своїм батьком, їм подали страви та під серветкою, батько виявив вигнуту виделку, яка наштовхнула його на ідею створення прикрас із столових приборів, браслетів, кілець, підвісок ручної роботи. Пройшли роки, але батько так і не знайшов часу реалізувати свій задум у життя, а от син не забув про батькові мрії і все-таки зробив те про що мріяв його батько і як виявилося досить вдало.

Сьогодні прикраси Джона Марчелло відомі у всьому світі і їх власники далеко не прості смертні, а люди з вищих сфер. Марчелло робить персні з невеликих срібних чайних ложечок і браслети з вилок. Це виключно ручна робота з застосуванням особливої техніки, яка дозволяє, за словами Марчелло, згинати предмети з срібла без їх пошкодження. Природно, що кожна з прикрас унікальна і існує тільки в єдиному екземплярі.

«Для мене ручна робота це щось дуже потаємно, чарівне, якщо можна так сказати, – говорить Джон Марчелло. – А тепер і я можу поділитися цією магією з оточуючими, моє хобі перетворилося на справжнє мистецтво і воно подобається людям – це найважливіше для творця. Для мене це не просто згинання вилок і ложок, це політ фантазії, моє втілення в реальність найпотаємніших бажань ».

Такий простий і звичайний випадок із зігнутою виделкою розкрив талант в Джоні Марчелло, варто задуматися, а скільки таких випадків пробігає в нашому житті, але ми їх не помічаємо, будьте уважні і не пропустіть свій шанс, а хапайте обома руками і йдіть до успіху.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...