Прикраси на весіллі

Прикраси на весілліСтильне украшение зала на свадьбу, це відмінний спосіб урізноманітнити Ваше свято. Існує безліч способів зробити оригінальні весільні прикраси. Але найпопулярніші з них, це прикраса весіль кульками, тканинами (текстилем) і звичайно ж живими квітами.

Напевно варто поговорити про кожну з них окремо. Звичайно безумовним лідером в рейтингу прикрас для весіль будуть живі квіти. Весільна флористика це окремий, самостійний напрям в декорі. Він має на увазі під собою, прикрасу столів гостей, декор столу молодих, різні підвісні та інтер’єрні квіткові композиції, квітковий декор арок для реєстрації.

Квіти це класичний спосіб прикрашання, підкреслює смак і витонченість молодят, що дозволяє передати атмосферу тонких любовних почуттів які молодята відчувають один до одного.

Найпопулярніші квіти які використовуються при оформленні весіль, це звичайно класичні троянди, як правило використовують троянди наступних кольорів: червоні, білі та жовті. Наступними за популярністю будуть білі лілії, хризантеми. У роботі весільного флориста дуже важливо використовувати поєднання кольорів, так наприклад, ідеальним буде поєднання білих і червоних троянд, або червоних троянд і хризантем.

До наступного виду весільного оформлення можна віднести, оформлення та декор текстилем. Оформлення текстилем це універсальний вид весільної прикраси. Тканини ідеально поєднуються як з квітами так і з кульками. Молодята можуть вибрати абсолютно будь-які кольори тканин, і поєднувати їх на свій розсуд.

Завдяки тканині можна організовувати весілля в різних колірних гамах, від рожевих і блакитних до срібних. Найчастіше оформляють тканиною столи молодих, декоративний задник, столи для гостей, чохли на стільцях, банти для стільців, прикраси столів гостей. Для декору столу молодих використовують, фуршетні спідниці, скатертини.

Дуже часто двома кольорами і більше оформляються інші предмети, що знаходяться в залі, це дозволяє урізноманітнити простір, і візуально розбити зал на зони. Також тканина використовується для декорування сходів і перил. Професіонали часто використовують тканину для дизайну наметів і стель, за рахунок стріловидних ліній.

Оформление шатров на свадьбу кулями це ще один вид весільного дизайну, який знайшов свою популярність завдяки відносно невеликій вартості. Дизайн кулями за рахунок своєї ціни доступний кожному. Плюс оформлення кулями ще в тому, що з куль можливо зробити практично будь-які фігури, починаючи від об’ємних фігур ляльок закінчуючи, популярними серцями за столом молодят, і лебедями при вході в приміщення.

Дуже часто з куль роблять вхідні арки, або дорожні арки під якими проїжджає весільний кортеж. Щодо бюджетний варіант оформлення це надувні кулі під стелю залу. Вони дозволяють урізноманітнити весільне оформлення залу. Також популярний запуск куль під кінець весілля, що дарує купу емоцій гостям і молодятам.

Фото: nevesta.ua

Поділитися в...

Вас може зацікавити...