Прийом Фітомуцила при вагітності

Прийом Фітомуцила при вагітності У багатьох жінок в період виношування дитини виникають проблеми з травленням, які призводять до запорів. Щоб уникнути цих неприємностей потрібно застосовувати фітомуціл при вагітності.

Нормальне функціонування шлунково-кишкового тракту порушується у 90 відсотків вагітних жінок. Більшість хвороб і незручностей викликано з порушенням роботи кишечника. Всім відомо, що матка при вагітності сильно збільшується в розмірах. При цьому вона сильно здавлює стінки черевної порожнини і поруч розташовані органи. Ось і пряма кишка потрапляє під такий вплив.

Ні для кого не секрет, що більша частина лікарських препаратів строго заборонені до застосування під час вагітності, це може призвести до порушень внутрішньоутробного розвитку плода.

Але як же допомогти майбутній матері? На зміну медикаментів приходять БАДи, що складаються тільки з натуральних продуктів і не мають у своєму складі хімічних речовин. Якраз до таких препаратів і відноситься Фітомуціл. До складу цього БАДа входить лушпиння насіння подорожника і індійська злива.

Розглянемо причини виникнення запорів у вагітних жінок. Крім уже перерахованих вище причин викликати запор у жінки яка чекає малюка може негативний вплив прогестерону. Цей гормон викликає розм’якшення мускулатури всіх внутрішніх органів людини. Для матки це дуже добре, але для кишечника це згубно.

Якщо жінка ще до вагітності страждала розладами з боку травлення та шлунково-кишкового тракту, то в період виношування дитини вони можуть загостритися. Ситуація ускладнюється забороною на застосування лікарських засобів.

Враховуючи ситуацію, що склалася, можна з упевненістю сказати, що фітомуціл при вагітності просто незамінний.

Якими ж властивостями володіє цей препарат?

Він повністю є натуральною біодобавкою. Препарат не містить абсолютно ніяких хімічних домішок. Фітомуцил впливає на прохідність кишечника тільки природним чином. При цьому активізується моторика всіх м’язів, яка збільшує кишечник в обсязі, що дозволяє розм’якшити його вміст.

Фітомуцил виводить з організму канцерогени та токсичні речовини. Препарат не містить жодних харчових добавок, барвників і цукру. Відсутність у ньому препарату сени не викликає різких болів у животі. Робота кишечника відновлюється природним шляхом.

При всіх його позитивних якостях препарат не має жодних побічних ефектів. Тому ні матері, ні майбутній дитині ніякої шкоди він не принесе. Але застосування фітомуцила, так само як і інших препаратів можна починати тільки після консультації з лікарем, якщо він не знайде ніяких протипоказань. Тому що є жінки, які мають непереносимість всіх компонентів цього препарату.

В аптеках фітомуцил продається в готовому вигляді. Він являє собою білий порошок, який розмішують у воді приймають у вигляді рідини. Гранули не повинні зовсім розчинитися у воді, тому випивати рідину потрібно відразу. Справа в тому, що волокна фітомуцила потрапляючи в кишечник перетворюються на гель, який і розм’якшує стілець. Весь процес відбувається безболісно.

Жінки що постійно приймають цей БАД повинні багато вживати рідини. За добу слід випивати не менше півтора літрів води. Інакше весь ефект від його застосування зійде нанівець.

Ще раз хочеться відзначити, що прийом препарату можна починати тільки після погодження з лікарем. Якщо лікар не бачить причин для відмови, то можна сміливо приймати фітомуцил, причому не тільки під час запорів, але і для їх профілактики.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...