Причини жіночої самотності

Причини жіночої самотностіПоряд з горезвісною емансипацією жінок з’явилася така неприємна з присмаком гіркоти самотність, яку представниці прекрасної статі стали дуже часто відчувати. Безумовно, що не багато дівчат закінчують і починають свій день наодинці з собою. Але в той же час таких досить багато.

Причини жіночої самотності

Безсумнівно в тому, що жінка самотня винні внутрішні установки, які були складені з дитинства та набуті протягом життя. Ось деякі з них:

1. «Немає мене гідних …». Таке формулювання часто стосується жінок, які … невпевнені в собі. Нехай навіть з першого погляду здається, що ця дівчина високо підняла ніс і не помічає нічого навколо, крім себе. Її боязнь визнати себе не такою, як усі висуває захисну реакцію – показати, що всі навколо погані. Чоловіки найчастіше боятися підійти до таких представниць прекрасної статі, а все через те, що на їх інстинктивному рівні вони відчувають, що не досить гарні для цієї дамочки.

Що ж робити? В першу чергу постаратися адекватно переоцінити себе, взяти в руки і постаратися знайти спільну мову з усіма оточуючими себе людьми. Нехай це буде такого роду психотренінг.

Перестаньте боятися, що вас образять, а якщо це так і станеться, значить, ви стали на один крок ближче, а головне – сміливіше, до своєї заповітної мети – бути щасливою з коханою людиною, виключаючи недостойних.

Якщо ж чоловік вами зацікавився – дайте йому можливість висловити свою думку поруч з вами, показати, так би мовити, у всій своїй красі. І не варто оцінювати всіх навколо через критерій ідеальності – ідеальних людей немає і ви також, чого приховувати, не відноситесь до даної категорії, як і всі інші.

2. «Кар’єра насамперед …» – ось ще одна причина жіночої самотності. У тому, що чоловіки стають більш жіночними і перекладають свою основну місію в житті – забезпечувати свою сім’ю – на жіночі плечі, винні самі жінки. Безумовно, при бажанні не варто залишати свою мету стати кваліфікованим фахівцем в любимій вам галузі або досконально освоїти своє захоплення. Жінка не повинна ховатися за спиною чоловіка, вона може йти поруч, іноді просячи допомоги від нього, іноді сама допомагаючи. Однак, вириватися вперед і завойовувати всі призові медалі на життєвому шляху теж не варто. Дозвольте собі бути слабкою, як прийнято говорити, беззахисною.

Ці якості завжди привертатимуть чоловіків в жінках. Представники сильної статі шукають жіночну особу, щиру і сексуальну. Не відмовляйтеся через зайнятість йти на побачення, дозвольте собі трохи дурості і можливо, ви згадайте, що забули, що таке смак життя. Трудіться над відносинами, а не над паперами в жаркому і задушливому офісі, адже кажуть, що любов і щасливих дітей за гроші не купиш.

3. «Всі чоловіки – сволоти …». Так часто говорять жінки, у яких мати спіткала невдалу долю в шлюбі. Подорослішала дочка що з дитинства давала собі установку не піти по материнським стопах, але зробила це саме так. Особливо складна дана ситуація, якщо сама мати підливає масло у вогонь, запевняючи дочку в тому, що «всі хороші чоловіки одружені, перевелися лицарі і світ кишить одними невдахами, алкоголіками і просто дивними людьми».

Якщо ви потрапили в мережі такого впливу, вам не варто сваритися зі своєю єдиною мамою, однак, постаратися питання свого особистого життя з’ясовувати самостійно. А якщо у вас залишилися внутрішні невирішені конфлікти – можете звернутися до психолога або відвідати психотренінги з розвитку самооцінки. Тоді дана причина самотності у жінок пройде безслідно і в їх житті з’явиться коханий.

4. «Не вірю в диво». Занадто прагматичні жінки не вірять в почуття і кажуть, що любові немає. Насправді, ці люди в своєму житті сильно обпеклися і тепер намагаються закрити свою душу від можливості знову відчути подібну біль. Це дуже чутливі натури, але підхід до них повинен бути дуже обережний з усією увагою. Щоб позбавиться від цієї причини жіночої самотності, необхідно постаратися забути минуле і старе і впустити в життя нове. Відпустіть те, що вас смикало весь цей час і не дозволяло бути собою і світ прийме яскраві відтінки, а в нього увійде любов і прихильність.

5. «На мене ніхто не подивиться …». Якщо ви так будете розмірковувати – так воно і буде. Чоловіки дуже сильно вловлюють флюїди жіночої впевненості. Чи помічали ви коли-небудь, як не надто приваблива жінка, яка всім виглядом говорить, що вона себе любить і цінує, звикла бачити в своєму оточенні досить багато шанувальників ?! Весь її секрет в любові до себе.

Що ж робити?

Для початку визначте, що для вас бути однією – свобода чи самотності, і після цих роздумів побудуйте для себе подальші побажання по життю. Причини жіночої самотності дуже різноманітні, але ми висловили найпоширеніші з них. Не бійтеся просити допомоги в інших – так ви станете більш жіночною.

Не бійтеся ходити на побачення – так ви будете дізнаватися людей і шукати свого улюбленого серед них. Піднімайте собі самооцінку і намагайтеся отримувати від життя задоволення. Частіше говоріть «так», ніж «ні» і мрійте, мрійте, мрійте …

Поділитися в...

Вас може зацікавити...