Причини вторинного безпліддя

besplodie2Виявляється, що 25% пар у віці від 35 років зіштовхуються з проблемою вторинного безпліддя, іноді навіть не підозрюючи про її існування. Вторинне безпліддя — серйозна проблема, але вирішити її все-таки можна, звернувшись до фахівців.

Причини вторинного безпліддя

• Порушення гормонального балансу і проблеми з ендокринною системою. Найчастіше гіперфункція щитовидної залози є найбільш поширеним сигналом для такого діагнозу, як вторинне безпліддя. Вся справа в тому, що при відхиленнях у роботі щитовидки знижується рівень вироблення гормонів гіпофіза, які відповідають за жіночу статеву сферу.

• Гінекологічні захворювання, такі як запалення маткових труб, яєчників і шийки матки, а також піхви.

• Ендометріоз, який у більшості випадків призводить до непрохідності маткових труб.

• Ускладнення після абортів. Некваліфіковано проведені аборти або гінекологічні вискоблювання пошкоджують шар ендометрія, причому фолікули функціонують «на відмінно», але сама матка вже не справляється зі своїми функціями.

• Травматологічні ушкодження пахової зони

• Післяопераційні ускладнення, а також приховані шрами, поліпи і спайки є каталізаторами вторинного безпліддя, але, на щастя, ця проблема вирішується практично миттєво.

У 40% випадків причиною вторинного безпліддя є чоловік. Недостатня кількість сперматозоїдів або їхня нежиттєздатність унаслідок підвищеного артеріального тиску або цукрового діабету можуть бути причиною відсутності довгоочікуваної дитини в родині.

• Біологічна несумісність партнерів — одна з психологічно найболючіших причин для пар. Причому, таким парам часто вдається народити першу дитину, а ось другу … не завжди.

Отож, якщо протягом уже декількох місяців вам не вдається побачити заповітні дві смужки — не зволікайте, зверніться до досвідчених фахівців, і ваша мрія народити малюка збудеться.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...