Причини сексу на стороні

Причини сексу на стороніЧому ми йдемо на зближення після першого побачення, а деколи і без нього? Іноді все відбувається стрімко: познайомилися, посиділи в кафе, прогулялися, прогулянка затягнулася…

При світлі всходу сонця роздивляєтеся чужі шпалери і прислухаєтеся до дихання сплячого поряд чоловіка, про чиє існування ви навіть не підозрювали добу тому, а в голову починають лізти безглузді питання… Що я тут роблю? Що він подумає? Чому я згодилася?

Причина перша – любов з першого погляду

Таке буває не тільки в любовних романах: ви закохалися і абсолютно втратили голову. Тому розставання здається неможливим, і ви покірно слідуєте за коханим прямо в його пристрасні обійми. У таких випадках, як правило, в голові не залишається місця для розкаяння, жалю і сумнівів з приводу власної поведінки. А на ранок може турбувати лише питання: а чи любить він мене так само сильно?

Порада. Відчувши перші ознаки закоханості, ще на березі моря пристрасті довідайтеся про кандидата у Велику любов детальніше і постарайтеся одержати відповіді на всі питання. Наприклад, чи не одружений він випадком? Чи не проїздом у вашому місті? Не забудьте запитати про роботу, освіту, зарплату… Краще вже відразу взнати погане, ніж пережити розчарування вранці.

Причина друга – сексуальна

А ось такі ситуації звичайно показують в кіно. Млосна дівчина фліртує із спокусливою молодою людиною і вже після другого келиху вина пропонує йому: може, поїдемо до мене. Мабуть, небагато зважаться на це насправді, але ж думки такі іноді виникають. А якщо про те ж саме думає і ваш герой і набудований при цьому рішуче, то уговорити дівчину не складе турботи.

Секс з першого погляду. Порада. Не важливо що – його харизма, влада грошей або просто сексуальний інстинкт – примусило вас відгукнутися на його пропозицію. Не мучте себе і його, придумуючи більш-менш стерпні причини, що пояснюють вашу легковажну поведінку. Ваше бажання – цілком поважна причина і гідне пояснення того, чому ви залишилися у нього.

Причина третя – дурна

Ви веселилися у великій компанії у подруги, де було багато симпатичних і дотепних незнайомців. Сміялися, танцювали, пили-їли. Один з незнайомців показався особливо приємним, і він явно виявляв до вас цікавість. Тому було цілком природним, що вдалий вечір плавно перетік в таку ж ніч. Зате вранці, коли злегка болить голова від веселості і безсоння, все виглядає зовсім інакше.

Секс з першого погляду. Порада. Звичайно, проведена разом ніч – ще не привід для знайомства. Але все-таки дурно не розмовляти з незнайомцем, лежачим поряд, і вдавати, що нічого не було. Якщо він для вас нічого не значить, і ви не плануєте продовжувати відношення, продемонструйте, що ви збентежені… Цілком можливо, що і він випробовує незручність через те, що втратив над собою контроль.

Причина четверта – нудна

А може бути все було навпаки. Ви відчайдушно скучали, життя здавалося монотонним і давно не підносило ніяких сюрпризів. Тому ви свідомо почали фліртувати, щоб внести хоч якусь різноманітність в нудні будні, і опинилися в його обіймах, щоб одержати гострі відчуття. Але нудьга, на жаль, може і не розвіятися, а радість не вийти, тому що раціоналізм пригнічує емоції.

Порада. Можна, звичайно, спробувати запалити вогонь без жодних сірників. Іноді таке трапляється: двоє живуть бік об бік і у результаті щось спалахує між ними. Тільки у вашому випадку дрова дуже сирі.

Отже якщо розчарування не вдалося перемогти, то завжди можна скористатися старим англійським способом: піти не попрощавшись. Поки він спить, приймає душ або готує на кухні кави – ушийтеся потихеньку, не залишивши ні записки, ні телефону. До речі, такий фінал може дати набагато більше гострих відчуттів, ніж сама пригода.

Причина п’ята – зла

Месниць, охочих проучити невірного і покарати неуважного, повно. Чоловікам і в голову не приходить, як часто їх подружками виявлялися пані, провідні з ними ніч на зло іншому. Розділене ліжко може потім обернутися чим завгодно і навіть покласти початок великому світлому відчуттю, а той, кому мстили, буде безслідно стертий з пам’яті, але в першу ніч, що трапилася через дві години після знайомства, жінка насолоджуватиметься помстою.

Порада. Найсолодша перемога – опинившись в обіймах іншого чоловіка, навіть не пригадати, з якою метою ви там виявилися. Отже розслабляйтеся і одержуйте задоволення на всю котушку. Коли ви з’явитеся до об’єкту, ради якого і була затіяна помста, випромінюючи загадковість і незалежність, він напевно пошкодує про свої необдумані дії. І не надумайтеся винити – переможницям це не до особи.

Причина шоста – самотня

Все одно у мене нікого зараз немає і я абсолютно вільна. Так думаєте ви, зважуючи все "за і проти" скороспішного сексу. І уважно оцінюєте свого нового знайомого з погляду продовження відносин. Якщо тест ним пройдений, і ви вирішуєте, що він годиться на роль вашого чоловіка, то ви їдете до нього в гості. А вранці, ледве розплющивши очі, вже будуєте сумісні плани на завтра, на найближчі вихідні і на відпустку, яка буде через рік.

Порада. Зовсім не факт, що "ваш чоловік" готовий розділити ваші плани або вже усвідомив, що ви – Його Жінка. Але і ви з висновками не поспішаєте. Одна ніч – ще не гарантія вашого швидкого весілля. Але вона цілком може стати початком нового роману.

Найбільше переживання

"Йому потрібен тільки секс" – найулюбленіше звинувачення, яке ми кидаємо чоловікам, навіть проживши з ними не один рік. А вже якщо ми тільки познайомилися, підозри в негідних намірах лише зміцнюються. Хоча що тут негідного? Радійте, що у вас в першу чергу бачать цікаву жінку, а не когось іншого…

Детальніше читаємо на сайті знакомства в России

Джерело: Лутшие продукты для похудения

Поділитися в...

Вас може зацікавити...