• Без категорії

Причини, по яким чоловіки закохуються

233Чоловіки зізнаються нам в любові, і ми сприймаємо ці визнання як належне і саме собою розуміюче. Адже ми створені для поклоніння, нас просто зобов’язані обожнювати і щохвилини доводити свої почуття не справою, так словом. Ми так часто ставимо сакраментальне питання, чому той або інший чоловік не відповів нам взаємністю, що перестали замислюватися над тим, чому чоловіки все-таки закохуються. Нам не цікаво за що нас люблять, ми не задаємося питанням, що саме привернуло в нас чоловіка, ми, як істинні жінки чекаємо кінцевого результату (природно, позитивного).

Чому чоловіки закохуються. Основні причини

Збіг смаків і інтересів. Інакше кажучи, якщо чоловіка і жінку об’єднують загальні звички, інтереси і погляди (клуб любителів пива, фанати футболу, прихильники зимової рибалки і т.д.), є велика вірогідність того, що чоловік западе на свого однодумця. Як мовиться: «Ми з тобою однієї крові!». Отже сміливо приступай до розділення вподобань з вподобаним вам чоловіком і він стане твоїм на віки!

Можливість поділитися найпотаємнішим. Чоловіки теж плачуть. Так! Правда, сльози їх скупі і накочують лише після п’яти пляшок пива, трьох келихів коньяку і двох чарок текіли. Але це не так важливо. Головне – вмудритися бути поряд з ними в такий важливий і складний момент, вислухати, пожаліти, поплескати по плечу, погоджуючись покивати, коли він лає Свєтку – більш удачливого конкурента по бізнесу/колишню дружину/ колишню тещу – теперішнього начальника. А якщо серйозно, то ціни немає тій жінці, з якою чоловік здатний бути відвертий і ділитися своїми проблемами. Адже їм, як і нам, потрібна підтримка, розуміння і допомога, для них теж важливо бути почутим і зрозумілим. Отже, осмілюйся!

За чесність. Жінка, здатна вказати своєму чоловіку на його неправоту, заслуговує особливої уваги і пошани з боку останньої. Але за умови, що зроблена ним помилка дійсно мала місце, а жінка вказала на неї адекватно і коректно. Тобто без слів: «Ти кретин!», «Тільки такий ідіот, як ти міг зробити подібне!», «Я ж попереджала!» і т.д. в такому ж дусі. Пам’ятай, чоловіки поважають прямоту, чесність і здатність бути відвертою, і зневажають грубі лестощі, неправду і лицемірство в своїх жінках.

За спрагу до пригод. Якщо в жінці присутня спрага до авантюр і пригод, якщо вона здатна стрибати з парашутом і підкорювати вершини, якщо їй властиве креативне мислення і нестандартна поведінка, якщо вона неординарна і смілива – чоловік в мить виділить її з натовпу по божевільному блиску в очах, пустотливій усмішці і синцях на колінах. І, хто знає, може сумісний дайвінг, переглядання фільмів еротичного змісту, подорожі по дальніх країнах на слонах, любов до індійської кухні, однакові татуювання на сідницях і обголювання голів наголо, згуртують їх назавжди.

За можливість розслабитися і забути про проблеми. Жінка, в присутності якої чоловік здатний забути про свої проблеми, стовідсотково викличе симпатію. Жінка, здатна підняти настрій, підбадьорити і розсмішити – закрутить голову будь-якому.

За закоханість дівчини. Чоловіки ще ті егоїсти, їм подобається бачити в очах дівчини (о, ні, не розум і доброту) своє відображення і сліпе обожнювання. Говори компліменти своєму чоловіку, хвали його, люби і, головне, захоплюйся.

За можливість побути мисливцем. Що не кажи, а чоловіки були, є і будуть за природою своєю хижаками. І якщо дати їм можливість понюхати, шукати, знайти і переховати, тобто задовольнити їх почуття сищика і потребу в свіжій крові, мабуть, вони полюблять свою жертву.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...